Fumatul Permis in Locuri Special Amenajate in Spatiile Publice - Semneaza si da Share !


Musafir

/ #209

2016-03-18 22:38

Efendy.., ai în mine un aliat cu verticalitate dovedită de confrații mei din Turcia...
Toată clica de politruci postdecembriști (deținuți liberi.., privilegiați de imunități), care s-au perindat sau populează în integru cel mai luxos penitenciar de pe mapamond (a se citi Parlamentul României), s-au dovedit a fi trădători de glie și norod...
De 2 săptămâni stau cu prăvălia închisă pentru că nu mai intră mușterii din cauza acestei legi debitată de o imbecilă ce-și hrănește odraslele cu mămăliga fiartă în sudoarea frunții contribuabilului !...
Frate.., nu-i de ajuns că suntem sclavii UE.., trebuie să le dovedim că suntem mai „cu moț” ca ei, prin legi impuse precum „fumatul”?...
Dacă deții informațiile de contact a „lăbărțatei” care a debitat legea fumatului, te rog să mi le dai și mie.., vreau s-o programez la un „masaj”... „Osman” al meu e iscusit la așa ceva.., mai ales că-i lipsește prepuțul și n-o zgârie pe cerul gurii, în gât, sau/și amigdalitele...
Mulțumesc anticipat pentru colaborare.