Pedepsirea celor 3 care au maltratat un catel cu un topor ruginit


Musafir

/ #5192

2015-10-11 10:44

Va rog din tot sufletul in Tara! !!!Faceti toti posibilul ca cei trei indivizi sa fie pedepsiti cu inchisoarea!!!!Asta pentru toti posesorii de caini care stiu si cunosc ce suflete pot sa aiba aceste animale! E mai mult decat anormal ce au  putut acesti 3 indivizi sa infaptuiasca! Stiu ca in Romania e din pacate lege care nu esti lege, si se inchide usor ochiul la mult mai grave fapte! Dar pentru mine ,cum probabil pentru multi altii strigator la cer!!!!!!!Nu se poate sa dam voie, aici va interveni statul, sa le dam o amenda doar!!!!!!Si de ce , poate au Probleme de alta natura! !!Haideti sa ramanem seriosi! Und plic la un doctor corupt si pammm au certificat ca sunt nebuni!!!!Sunt niste jigodii umane, dreptul animalelor treziti-va si faceti ceva ca aceste gunoaie sa nu mai aiba dreptul de libertate!
Raman socata multa vreme !!!!O sa am nevoie de timp sa uit povestea asta ingrozitoare mai ales daca se va termina bine in favoarea indivizilor!!!
Nu uitati cainele e singurul suflet nevinovat care isi iubeste stapanul mai presus de el!Nu uitati cei care detin und caine ,cata  iubire si fidelitate au  de oferit!Rasvrati-va!!!!!!Egal cum , scrieti comentarii, postati pe Internet! Sa nu uitam ca avem o voce, am demonstrat-o ca putem daca vrem de atatea ori!
Va multumesc tuturor pentru timpul acordat daca citind aceste randuri va trezesc macar un simplu sentiment pentru catelusa vatamata!