Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHIM!!!!!!!!! UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM!

/ #43211 CREANTELE SALARIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHIM!!!!!!!!! UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM!

2015-08-26 07:55

Multumim ca s-a redeschis aceasta petitie la forumul de comentarii! NE VOM SUSTINE IN CONTINUARE CREANTELE SALARIALE SI TOATE DREPTURILE SALARIALE CAT SI PETITIA SALVATI OLTCHIM. Am fost prezenti si  am sustinut petitia fara sa observe contestatarii nostri si care sunt  impotriva celor ce suntem salariatii Oltchim  si cei care suntem Oltchim, nu altii care mai mult rau produc, insa se pare ca unii doresc altceva sa se observe, noi am fost aici si suntem aici pe petitie chiar cu forumul de discutii inchis provizoriu pana azi, si am fost prezenti chiar cu acest forum de comentarii inchis in ciuda acuzelor si obstructionarilor pe care le-am avut si le avem.  Postarile reclamate sau in sustinere pe care le-ati adus in #43210 , vom publica un drept la replica celor care contesta creantele salariale si pentru modul  pe care-l aduc pe acest forum si pe unde mai sunt ei clantoi / clante / clantanitori in discutii si comentarii la care sunt implicati in crearea de  alte conflicte, injurii, denaturari, deturnari , rastalmaciri, maimutareli, porcaieli, denigrari si alte principii pe care le aplica si le vom aduce la cunostinta, nu le dam sfaturi - NE DETASEM DE ACESTIA.

1. " Bebe" , asta nu este o certitudine ca esti cel care a si lasat scris, la fel si altii. In primul rand cu " mandrie " asa cum mi-ai lasat scris, iti voi raspunde ca, " creantele salariale "  nu este si nu este  un user, sunt drepturi legale si salarii neachitate creditori OLTCHIM, ...etc., ceea ce arata ca esti total paralel de OLTCHIM si doar esti un instigator. User a fost dat de catre autorul petitiei la fel cum vi s-a  dat user celor de sunteti clanta / clantoi....etc, vesnicii " libi contra " tot de catre petitie aratati cine sunteti si ce scoateri din context asa cum aplicati si multe alte iesiri ale voastre...!!! S-a dat user creante salariale, pentru departajare musafiri in petitie  si nicio legatura cu cei care distrug petitia, noi ne insusim creantele salariale drepturi OLTCHIM, asa cum specificam este exact petitia Salvati Oltchim si Arpechim drepturi si interese salariale OLTCHIM  si nu l-am creat eu, acesta se afla in acte, inscrisuri oficiale, in documente, in legi in tot ceea ce noi sustinem si suntem Oltchim iar pe voi va doare de acestea ca sunt evidentiate pe petitie, etc. Se pare ca esti unu din cei care sunteti clante, clantanitori, clantoi care nu aveti nicio legatura cu Oltchim dar aveti placerea  asa de a va baga in conflicte si poate sunteti pusi la linsaj mediatic cat si alte forme de incu_rca-lume ce sunteti. Acest presupus " Bebe" esti un rau-demonstrat care mai mult atingere aduci acestei petitii, decat sa o sustii sau sa sustii salariatii Oltchim.

2. "Eugen", mergi ma la scoala sa inveti si tu. Nu e suficenta scoala vietii la care esti supus si pentru ca nu faci  diferenta dintre copy si paste si a avea surse postare si republicate, argumente, link-uri, acte, alte surse...etc, si a evidentia cu sursa aspecte pe care tu nu faci deosebirea pentru ca ai lipsa "..." si o carenta dovedita pentru deosebire de ceea ce spui si incerci, dar nu poti deosebii, fiind foarte convins ce lasi si scris si atat de confuzat si confuz...., total paralel de ceea ce se arata aici in petitie si care sunt aduse la zi si incontestabile ( necontestate de autoritati ) inclusiv de justitie sustinute, pentru ca sunt recunoscute. Poate faci sesizare reclamangiule sa fi internat la reeducare sa intelegi si tu aspectele lumii asteia, pe care te depasesc si esti scos din context, rupt de realitate.

3. " Gogu " . Pana mai acum ceva timp se intelegea sprijinul petitiei. Acum ca Argesul dispare din discutii, firesc pentru unii se doreste inchiderea, nu mai aveti elan sa continuati, nu mai este inters la voi ARGESUL. Ma, ati cam inchis cam multe, nu vi se pare ca sunteti in culpa?  Petitia nu se inchide, poate forumul de discutii daca mai apar niste neica-nimeni care impun ei un ritm al lor de distrugere, ceea ce s-a observat si  ce este in urma.

4. "Catalin" Se observa ca nu faci deosebirea si nici nu sti ce este petitie, iti vom explica sa intelegi. Petitia a functionat si a fost deschisa, numai forumul de discutii aici a facut o pauza si a fost inchis temporar, acum dupa cum se observa putem lasa scris si aici.

5. " Laurentiu" Mai baiatule. Sau user. Se pare ca contestarea ta este dusa la extrema la care s-a ajuns si  sa se inchida forumul de discutii si multe altele in tara asta, impreuna cu complicii vostri. Poate esti din aripa lui Mircea  Dogaru, http://www.comisarul.ro/politic , interese straine impuse in sindicate sa fie decimare in Romania.

Pe voi contestatarii, va cam roade adevarul si va sufoca creantele salariale drepturi legale Oltchim neachitate si furate de catre unii care  sunt infractori asa cum lasi si tu scris ca ignori legi, acte, doscumente, decizii...etc, si le doresti ametite sau doriti sa nu se mai stie de ele.

In ceea ce priveste legi, acte, documente, alte surse aduse in sustinere pe aceasta petitie si peste tot va vor fi aduse mereu la cunostinta ochilor si in sustinere spre informare corecta din partea noastra, sunt atat de reale si evidentiate ca si argumente, incat contestatarii nu vin cu nimic in sprijinul contestarillor lor, decat prin fapte care au dus la inchiderea temporala a forumului de discutii, repetam, petitia nu poate fi inchisa,  aici este doar un forum de discutii si sustinere cauza si petitie Oltchim cat si alte aspecte la care vin in sprijin impreuna cu alte informatii de necesitate si interes pentru noi, cei care suntem Oltchim. Haosul creat de intrusi nu ne priveste pe noi creante salariale si suntem impotriva ceea ce au comis si comit peste tot prin faptele lor total in contra realitatilor si fara argumente solide la care aduc atingere prin contestare total deplasata de adevar  si pe care le evidentiem si sunt publice cat si alte aspecte care apar si le aducem la cunostinta.

 - Sa ne citim in continuare si sustin petitia OLTCHIM! Noi creantele salariale si toate drepturile creante si drepturi Oltchim sustinem ACHITAREA TOATA VALOAREA DIN LEGI, ACTE TOATE IN SUSTINERE  PENTRU EVITARE FALIMENT OLTCHIM!