NU maririi indemnizatiilor deputatilor!


Musafir

/ #139

2015-08-14 12:34

Am semnat aceasta petitie din multe motive,unul dintre ele si cel mai important e ca imi pasa de tara mea,de oamenii simpli si umili,de bunicii si parintii nostrii pensionari care isi duc ziua de azi pe maine cu chin si amaraciune.Sunt multe de spus,dar momentan haideti sa ne unim si sa le dam planurile peste cap tuturor jigodiilor care ne co duc tarisoara noastra draga ! Aceste libarci mizerabile care sug si ultimul banut din buzunarul omului de rand si isi bat joc de intreaga Romanie ! SA VA FIE RUSINE d-nilor parlamentari,.nu stiu cum puteti dormi noaptea in pat linistiti avand pe constiinta atatea suflete nevinovate care se zbat in saracie si mizerie ! SA VA FIE RUSINE pentru zecile de mii de oameni si copilasi bolnavi din spitalele infecte si sarace din Romania!SA VA FIE RUSINE pentru batranii nostri care au slujit o viata intreaga tara si de care va bateti joc !SA VA FIE RUSINE pentru toti marii artisti,actori,pentru cultura si folclorul si traditiile romanesti pe care le-ati improscat cu noroi si le-ati ingropat in uitare,doar ca sa va faceti voi si familiile voastre burtile mari ! SA VA FIE RUSINE SI SA VA TEMETI DE MANIA LUI D-ZEU,INFECTILOR !