Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!


Musafir

/ #43937

2015-08-01 15:38

ce mama dracu fac astia din parlament/senat ? ce dracu fac astia din ministerul justitiei ? oare nu au si ei copii ? nu au mame nu au surori nu au sotii ? ce face presedintele nostru, ce face prima doamna ? unde sint frate astia ? pe ce lume traiesc astia ? nu stiu decit sa ne stoarca de bani cu taxe si impozite; eu am semnat petitia pt ca si copii nostri, si mamele noastre, si surorile noastre, si sotiile noastre, pot devenii oricind victime ale unor astfel de animale cu chip de om, si pt ca daca si noi (pe cind eram copii) nu am fost violati trebuie sa-i multumim lui Dumnezeu si nici decum Statului de drept sau legilor si cu atit mai putin legiuitorilor (parlamentari, senatori, magistrati, presedenti, militieni, politisti, ect.)

P.S. / draga doamna Camelia Mihaileanu, ce credeti ca ar putea fi in neregula cu fata ? poate ca e in neregula sa arati bine, sa te imbraci bine, sa fi demn si sa ii tratezi pe semenii tai ca pe niste oameni acordindu-le incredere socializind ca de la egal la egal civilizat conform secolului in care traim ? ce ziceti, fata e in neregula ? dar baietii ? ce fel de barbati vor devenii ? cind vor avea la rindul lor copii (poate chiar fete) ce vor face ? ati fost cinva copil/fata ? imi e greu sa cred ca da dupa cum puneti problema; aveti copii ? fiice, nepoate ? ce ar trebui sa faca o fata ca sa nu aiba de-aface cu astfel de animale ? sa stea pe vatra in cenuse, sa umble nespalata, sa puta, ce sa faca stimata doamna ? Oameni buni, hai sa fim OAMENI !