Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!
CREAN_TELE SALARII OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea |
/ #42507 Re: Re: JAF LA OLTCHIM, CREAN_TELE SALARII OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea!!!!!!2015-07-24 13:07#42506: - <= ITI ADUC LA CUNOSTINA SI NU-TI DAU SFATURI: CE PROSTIE MAI POTI INGURGITA PE AICI????? CARACTER JURIDIC INFINTAT JUDECATORESC SI INREGISTRAT HAHAHAAAAA VAI DE VAI DE VOI, MAAAAAA, BAAAA BABUINULE SCOS DIN CONTEXT, DU-TEE MA SI PLEACA IN VACANTA, NOI SUSTINEM PETITIA OLTCHIM, MAI MERGI IN LUME, MAI PUNE MANA PE CARTI SI PE INTERNET DACA ESTI OTRAVIT DE PROSTIE, LIPSA CREIER. CE ARE NEBUNIA PE CARE O DETINETI CU SCOPUL IN SUSTINERE PETITIEI SALVATI OLTCHIM SI ARPECHIM SI CU TOT CE PUBLICAM NOI SI TOT CE ARGUMENTAM SI TOT ABSOLUT TOT AL NOSTRU SCOP SI SUSTINERE SI TOT, LA CARE INTINDETI MANAAAAAAAAAAA CERSETORILOR SI URLATI VA ZBATETI, VA VARCOLITI, VA ZVARACOLITI....PLECATI IN COSMOS CU O RACHETA SA INCHIDETI PETITIA ZBURATI IN COSMOS NU AVETI ARGUMENTE VOI..........HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA NENOROCITILOR, BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ANIMALELOR CLANTE CLANTOI CLANTANITE SUGACE SI SUGATIVIZATE MAIMUTE BABUINIZATE LIPSA CREIER BAAAAAAAAAAAAAAAA, A RAMAS DIN NEFERICIRE DOAR SALVATI OLTCHIM PETITIE!!!!!!!!!! CU CE BOLBOROSESTI INEPTII #42506??? NOI SCRIEM, EEE AI ATINS ADEVARUL, NU CA SA NE AFLAM SI SA NE BAGAM IN SEAMA CA VOI CI CA SUNTEM MULTI SI ADUCEM LA CUNOSTINTA, NU DAM SFATURI, NA, SI MURITI VOI ASTIA DE VA CREDETI TOTI, MURITI CA VA ARGUMENTAM TOT SI CU SURSE, LINK-URI, ACTE, DOCUMENTE, ALTE ACTE, ALTE DOCUMENTE SI ALTE SURSE SI ALTE INFORMATIII ETC., ETC, ETC...ETC. DE CARE TE BAGI CA MUSCA-N RAHAT SI ESTI SCOS DIN CONTEXT, ASTA DE SCRI CU DOI II IN ARGOU FARA A AVEA O SURSA CREDIBILA, NOI V-AM PUBLICAT DEX CARE ESTE CEL MAI CREDIBIL SCRI = SCRIE DIN DEX!!!!!!!!!!!!!!!! TE DEPASESC SI VA DEPASESC TOATE ARGUMENTELE PE CARE LE DETINEM SI LE AVEM, ARGUMENTE CU SURSE SI ACTE, LEGI, SEMNATURI, PARAFE, ALTE LEGI COROBORATE CU TOT IN SUSTINERE ETC. SARLATANIE PRIN SPOLIERE SI NEMERNICIE MARCA PIPEREA LA OLTCHIM. SPOLIÉRE s.f. Acțiunea de a spolia și rezultatul ei; jefuire, prădare; înșelare; spoliație. [Pron. -li-e-. / < spolia]. SI STOP MINCIUNII SI MINCINOSILOR!!!!!!!!!!!!
DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea!!!!!!!!! "Voi lupta pana la ultima mea picatura de sange, ca sa ai dreptul, sa nu fi de acord cu mine " RESTITUIE IN INTEGRUM ( RESTITUTIO IN INTEGRUM ) CU PENALIZARILE SI DAUNE-INTERESE TOT CREAN_TELE SALA_RIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S OLTCHIM, UNDE SUNT BANII????CREA_NTELE SA_LARIALE OLTCHIM.SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA. UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM!!!!!A FOST O COMPLICITATE SINDICATE (TOATE INCLUS SI VINCEA, CARTEL ALFA) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.JAF DIN AUGUST 2012 CU CONTINUITATE JAF CREAN_TELE SA_LARIALE OLTCHIM 30.01.2013: DNA S.O.S. OLTCHIM DNA HAI LA VALCEA IN OLTCHIM!!!!!!!!!!!!!!DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea!!!!!!!!! |
|
Împotriva alegerii și menținerii în funcție a unei persoane implicate în lipsirea de viață a unei persoane!
Noi romanii vrem pace! Respect față de toate statele, conform Constituției Romaniei Art 10
Eliminarea subvenției de stat pentru partide!
Solicităm prelungirea termenului de încheiere a contractelor de vânzare-cumpărare cu TVA 9% până la 30 decembrie 2026
SUNT FEMEIE ȘI AM DEMNITATE, SUSȚIN DIANA GUDIMA!
Salvați cei trei pui de urs orfani de pe Transfăgărășan!
Integrarea medicinilor traditionale si de stil de viata, in ingrijirile medicale
Spune STOP eutanasierii câinilor sănătoși din adăposturile publice din Timiș!
Cerem sancționarea influenceriței Marilu care a lovit o pisică – STOP cruzimii față de animale!
LIBERTATEA de EXPRIMARE
Cerem retragerea Romaniei din Organizatia Mondiala a Sanatatii!
Salvăm Casa Dinu Lipatti
Vrem o legislație pro-europeană a artificiilor care să respecte drepturile românilor la fel ca și drepturile celorlalți cetățeni europeni.
Salvati Dealul Lempes si comunitatile din jur de impactul Autostrazii A13
Salvați-l pe Cezar Avrămuță („Stegarul Dac”)! Scrisoare deschisă către autoritățile statului român
Doriți să schimbați ceva?
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți. Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel? Porniți o mișcare socială creând o petiție.
Creeați propria dumneavoastră petițieAlte petiții care v-ar putea interesa
GRATIERE 2025
83408 Creat: 2025-02-03
Reducerea taxelor CECCAR
1218 Creat: 2025-07-20
PETIȚIE PENTRU ABROGAREA ARTICOLULUI 6 DIN LEGEA NR. 141/2025 PRIVIND MAJORAREA NORMEI DIDACTICE
1974 Creat: 2025-08-01
Interzicere circulatie tuk tuk pe raza orasului Navodari
91 Creat: 2025-08-11
PETIȚIE PENTRU DEMITEREA MINISTRULUI EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII, DANIEL DAVID
1370 Creat: 2025-07-30
Referendumul pentru demiterea Preşedintelui României Nicusor Dan
13277 Creat: 2025-06-04
SALVATI CO-ASIGURATII DIN ROMANIA! DREPTUL LA SANATATE, ANULAT DE STATUL ROMAN!
94 Creat: 2025-08-07
Spunem NU comasării liceelor din Năsăud!
386 Creat: 2025-08-07
Vrem un preț corect la apă în Valea Jiului! Nu mai acceptăm facturi umflate și scumpiri nejustificate!
128 Creat: 2025-08-07
Înființarea tribunalul poporului 7
504 Creat: 2025-08-06
Împotriva implementării sistemului de parcare cu plată pe Bulevardul Ștefan cel Mare din municipiul Vaslui
126 Creat: 2025-07-26
Spune STOP jefuirii României și falimentării românilor!
1011 Creat: 2025-08-01
Semnam pentru a ne alege prin vot democratic Avocatul Poporului si cei 9 Judecatori ai Curtii Constitutionale!
22255 Creat: 2025-05-26
Cerem retragerea Romaniei din Organizatia Mondiala a Sanatatii!
8352 Creat: 2023-03-14
Vrem o legislație pro-europeană a artificiilor care să respecte drepturile românilor la fel ca și drepturile celorlalți cetățeni europeni.
4812 Creat: 2025-06-14
Petiție pentru inițierea unei legi de condamnare a colonialismului și neo-colonialismului
12 Creat: 2025-08-10
Eliminarea taxei pe apa meteorică și scăderea prețului apei în Valea Jiului!
59 Creat: 2025-08-08
IUS-Lubrifin - parcul din inima Brașovului. Cerem Consiliului Local demararea unui referendum. Semnează petiția!
6356 Creat: 2024-11-02
După 65 de ani, Hunedoara merită un stadion nou!
1375 Creat: 2025-07-22
Declarație privind respingerea majorării normei didactice
2807 Creat: 2025-07-09