Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!


Musafir

/ #14211

2015-07-21 08:29

Ce ar mai fi de spus decat* ca acesti VIOLATORI trebuiesc pedepsiti pt fapta lor* iar judecatorii sa-si faca treaba si sa dovedeasca ca justitia isi face treaba si nu e corupta .Am incredere ca vor fi pedepsiti si nu vor mai distruge alte vieti deoarece ei nu vor inceta daca sunt lasati liberi vor continua sa faca rau pt ca se vor crede invincibili si asa se cred superiori si de neatins. Rusine sa le fie si violatorilor dar si parintilor care sustin ca sunt nevinovati rusine. Copilul daca a gresit trebuie pedepsit pe masura pt ca nu e o simpla greseala peste care putem trece este ofapta care a distrus o viata fizic si psihic aceasta domnisoara nu va mai fi ok si cu atat mai mult daca agresorii nu vor fi condamnati se poate ajunge la un act necugetat din partea ei de a se sinucide cate cazuri nu au fost. Sper ca JUSTITIA isi va face datoria si ii va inchide pe VIOLATORI desi mi se pare o pedeapsa prea usoara doar lipsirea de libertate ar trebui si supusi muncilor grele in mina de exemplu cum era odata nu statul la tv si barfa in arest si eliberarea mai devreme pt buna purtare sau.........