Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!
CREAN_TELE SALARII OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea |
/ #41880 CREAN_TELE SALARII OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea2015-07-18 21:28#41876: - <= SA MERGI LA SCOALA BAAAA LIPSA EDUCATIE ...... PE CARE O ARATI CONTINUU NU O AI.., LASA EDUCATIA CA ESTE PREA DEPARTE DE PERSOANA TA EXPRIMAREA ASTA, NATANGULE LIPSA CREIER: Tu sa-ti educi mizeria ta si hoitul tau pe care-l lasi in urma. NU FACI TU " EDUCATIE " SI NICI INREGIMENTARE pe SPOLIEREA ( MINCIUNA, MINCIUNI, PROPAGANDA MINCINOASA, DETURNARI DE ADEVAR, DETURNARI DE ORICE FEL, DETURNARI SI SCOATERI DIN CONTEXT...ETC ) IN SENSUL NEDEVARURILOR PE CARE LE COMITI SI COMITETI. NUMAI CA, ATACAND CREA_NTELE SALARII SI TOT CE INSEAMNA CREA_NTE DOVEDESTI NU NUMAI CA ESTI UN POLITRUC NATANG SI ODIOS DEZAXAT MINTAL PLECAT CU BOALA PE A EXPLICA TU CE, DE FAPT, N-AI CE SI NICI IDEE CE ESTE CREA_NTE SALRII SI ESTI LIPSA CREIER, ASTA PENTRU CA NU ESTI IMPLICAT DECAT CU CLANTA RATACITA SI FULCANIZATA DE DEJECTIILE PE CARE LE SCOTI DIN CONTEXT SI REPETAM SI PENTRU INDOBITOCIREA DE O DETII. Pentru ca asta e tema ta sa scoti din context si faptul ca nu sti la cine te adresezi este alta iesire a ta scoasa din context pe care arati si insisti ce esti. CREAN_TELE SALARII OLTCHIM si toate drepturile salarii impreuna cu situatia Oltchim chiar si Arpechim SE DETASEAZA si te executa pe limbuta otravita de CLANTA SUGACE SI SUGATIVIZATA PE CARE O AI IN SPURCACIUNEA CARE TI-O EXPUI PE ACEASTA PETITIE SI PESTE TOT IN URMA TA SI BABUINIZATA LIPSA CREIER DE CARE INSISTI SA ARATI CA ESTI ACELASI SCOS DIN CONTEXT LIPSA CONTEXT PETITIE SALAVATI OLTCHIM SI ARPECHIM CAT SI ALTE ASPECTE PE CARE ARATI CA ESTI CEL MAI PROST SI BOLNAV SCAPAT DE LA OSPICIUL PAPUSARILOR POLITRUCI PUS SA CREEZI " CEVA" " ... " SI SA NU AI TU CONTROL PE CEEA CE SPUI... , IAR CREA_NTE SALARII SI TOATE CREA_NTELE AVEM DOVEZI, LEGI, ACTE, DECIZII, ALTE LEGI, ALTE ACTE SI COROBORATE CU MULTE IN SUSTINERE PE CARE TI LE INDESAM CONTINUUU... PAPA TOT SI NU MAI DA FIRMITURI PE JOS CA ITI VIN CU DEA SILA INAPOI SUFOCATULE LIPSA AER. SI STOP MINCIUNII SI MINCINOSILOR!!!!!!!!!!!!
CREAN_TELE SALARII OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu VâlceaSINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.UNDE SUNT BANII DE LA OLTCHIM?????CREAN_TELE SALARII OLTCHIM DISPONIBILIZATII 2013 SI TOATE DREPTURILE SA_LARIALE !!! A FOST O COMPLICITATE DIN AUGUST 2012 PANA-N 2015 INTRE SINDICATE (TOATE INCLUS SI IONEL VINCEA DE LA CARTEL ALFA SI FOST MENTCHIM FALIMENT ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA. UPDATE:NU SCAPA NIMENI OLTCHIM!!!!!DNA HAI LA VALCEA IN OLTCHIM!!!!!!!!!!!!!!DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea!!!!!!!!! |
|
Petiții promovate de alți utilizatori
Împotriva alegerii și menținerii în funcție a unei persoane implicate în lipsirea de viață a unei persoane!
Cerem investigarea suspiciunilor de fraudare a alegerilor și renumărarea voturilor – respectați democrația!
Vrem o legislație pro-europeană a artificiilor care să respecte drepturile românilor la fel ca și drepturile celorlalți cetățeni europeni.
Spune STOP eutanasierii câinilor sănătoși din adăposturile publice din Timiș!
Cerem sancționarea influenceriței Marilu care a lovit o pisică – STOP cruzimii față de animale!
Susținem desemnarea lui Ilie Bolojan ca Prim-Ministru al României
LIBERTATEA de EXPRIMARE
Salvăm Casa Dinu Lipatti
Anularea cetateniei Române persoanelor din Republica Moldova
Noi romanii vrem pace! Respect față de toate statele, conform Constituției Romaniei Art 10
APEL „Salvați Sala CUB”, Teatrul Național Iași
SUNT FEMEIE ȘI AM DEMNITATE, SUSȚIN DIANA GUDIMA!
Integrarea medicinilor traditionale si de stil de viata, in ingrijirile medicale
Cerem arestarea lui George Simion pentru instigare la violență și scoaterea în afara legii a partidului AUR
Doriți să schimbați ceva?
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți. Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel? Porniți o mișcare socială creând o petiție.
Creeați propria dumneavoastră petițieAlte petiții care v-ar putea interesa
GRATIERE 2025
22004 Creat: 2025-02-03
Vrem o legislație pro-europeană a artificiilor care să respecte drepturile românilor la fel ca și drepturile celorlalți cetățeni europeni.
3642 Creat: 2025-06-14
Noi romanii vrem pace! Respect față de toate statele, conform Constituției Romaniei Art 10
5406 Creat: 2025-06-03
Furnizarea apei către locuitori comunei Ungureni Botoșani și respectarea contractului de către Nova Apaserv Botoșani
61 Creat: 2025-06-23
Declararea Târnăveniului și comunelor afectate ca zonă calamitată
57 Creat: 2025-06-23
Stop inundațiilor din Stupini – Cerem acțiune din partea SGA Brașov!
313 Creat: 2025-06-08
Nu depreciați limba și literatura română! Nu descalificați materna!
2108 Creat: 2025-02-25
Semnam pentru a ne alege prin vot democratic Avocatul Poporului si cei 9 Judecatori ai Curtii Constitutionale!
16194 Creat: 2025-05-26
Sesizare disconfort olfactiv Baicoi
19 Creat: 2025-06-23
Nivel de studii minime pentru parlamentari și membrii guvernului ! Cei care dau legi pentru noi, sunt necalificați!! Haideți să spunem STOP incompetenței!!
21 Creat: 2025-06-20
Luarea de masuri ptr furnizarea apei către locuitorii satului Drislea ,com Trusesti și respectarea contractului de către apa nova
25 Creat: 2025-06-22
Racordare la reteaua apa-canal Chiajna
14 Creat: 2025-06-23
Cerem măsuri urgente și responsabile pentru protejarea oamenilor și a comunităților afectate de suprapopularea cu urși!
164 Creat: 2025-06-18
LIBERTATEA de EXPRIMARE
1519 Creat: 2025-06-04
Stabilirea răspunderii în cazul poluării apei Târnava Mică / Felelősség megállapítása a Kis-Küküllő vízszennyezésének ügyében
559 Creat: 2025-06-12
Oradea spune: NU paradă Pride
5418 Creat: 2025-06-10
Referendumul pentru demiterea Preşedintelui României Nicusor Dan
12225 Creat: 2025-06-04
PETIȚIE PUBLICĂ – Albaiulienii nu sunt turiști! Nu triplați abonamentele pentru cetățeni!
286 Creat: 2025-06-18
Electoratul așteaptă...
13 Creat: 2025-06-15
luarea de măsuri pentru furnizarea apei către locuitori și respectarea contractului de către Nova Apaserv Botoșani”.
8 Creat: 2025-06-23