Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!


Musafir

/ #41573

2015-07-14 19:34

 Bai Autorule, ba tu esti om sau animal? Tu esti prost sau esti prost? Bai ca.cat de om ce esti, tu nu vezi bai cretinu dracu ca aceasta petitie nu isi mai pastreaza scopul pentru care a fost creata? Tu nu vezi tampitule ca aceasta petitie a ajuns o mizerie? Nu vezi mai nemernicule ca aceasta mizera petitie a ajuns pe mana a doi handicapati? Daca pe unul il intelegem , asa l-a facut masa si prost si betiv dar mai rau decat atat aceasta a ajuns pe mana unui obsedat , a unui om cu grave probleme de comportament, a unui retardat si a unui bolnav mintal si o spun cu toata convingerea. Asta mai are putin si ne va spune si cum o f.u.t.e.a el pe masa si tacsu ala prost si retardat se uita la ei. 

Stiti ce consider eu mai grav? Consider mai grav faptul ca voi oameni normali la cap inca mai postati pe aceasta petitie. Lasati-i dracului sa se omoare singuri pe acesta petitie , nu vedeti ca nu mai poti posta nimic fara sa sara intelectualul ala de "cre.anta" sa va contrazica si sa va jigneasca? Daca veti continua inseamna ca sunteti mai prosti decat ei.

Patrute toata viata mea am crezut ca ai ceva in cap. M-am inselat