Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!


Musafir

/ #41420 Re: Re: Re: Re: Re: CREAN_TELE SALARII OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea

2015-07-12 10:43

#41419: CREAN_TELE SALARII OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea - Re: Re: Re: Re: CREAN_TELE SALARII OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea 

 " ORGANELE DE ANCHETA TREBUIESA-SI FACA TREABA SI SUNT MULTE INCEPAND CU DIICOT, DNA, SRI STIE SI A PUS TOTUL DAR S-AU IGNORAT SI MULTE ALTE ASPECTE..."

Cu scosul din context e o veche meteahna a dumneavoastra. Nu scot din context doar scot din toata polologhia facuta ce mi se pare de analizat. Am vazut ca de 2 ani nu a castigat nimen nimic (nici chiar dumneavoastra) doar umilinta si batjocora. Tribunalul ne-a dat irevocabil, Cu.rtea De Apel asisderea, DIICOT o nebuloasa. Ne mai ramane DNA de aceea va intrebam , daca si DNA ne insala asteptarile si sunt tot sub influenta celor amintiti in postarea anterioara, ce mai avem de facut?

Vom continua sa postam in lipsa de activitate pe aceasta petitie? Vom continua sa ne balacarim intre noi pana ne vom duce dracului de pe aceasta nenorocita de planeta? Vom transmite si din mormant cre.ante si legi si articole si analize politice si tot ce ne trece prin cap doar doar vom acoperii lipsa de activitate?

Te mai intreb stimabile domn pentru ca ne tot spui de 2 ani ca nu stiu ce actiuni ai facut si ca tu esti diferit de noi prin inteligenta si iscusinta ta. Iti spun eu , nu ai facut si nici nu vei face nimic. Pentru tine aceasta petitie nu e decat un moft, un mod de a epata si arata cat de grozav poti fi tu un elebru anonim. Inca ceva , daca ti-ai primit niste banuti acolo pe langa pensia care o ai , nu e meritul tau si nici a postarilor tale ci e meritul alora care se agita si se zbat pentru drepturile lor si ale celor care stau acasa si se buc.ura ca isi primesc niste firimituri acolo fara sa realizeze ca daca nu erau acei "frumosi nebuni" ai disponibilzatilor, nu ar fi primit niciodata nimic.

Consider ca nu e cazul sa trecem la jigniri si m-as buc.ura sa avem un dialog constructiv chiar daca e contradictoriu.

Cu stima,