Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

/ #40250 Re: Re:

2015-06-20 05:52

#40242: - Re:   <=  AI PLECAT SA AMENINTI SI AI DAT ORDIN PE " UNITATE " LA RETARZII PE CARE I-AI PAPUSARIT IN GRUP INFRACTIONAL , NU MAI POSTEAZA NIMENI, TU SI LIMBRICII TAI... ASA AI URLAT TU , ROCKY BRANZA UN NIMIC SCOS DIN CONTEXT CA TINE A TRECUT LA AMENINTARI PENTRU CATE INJURATURI ATI LASAT IN URMA VOASTRA SI MIZERII DE HOIT..., ASA  VA SPUS "GENERALUL PATRU STELE"  SA FACETI , CARE SI AZI SE INTREABA CE SUNT ALEA PATRU STELE SI CUM DE LE ARE!!! HAHAHAA.... !!!!!!! TOATA PETITIA DE LA INCEPUT,  ASA V-ATI COMPORTAT CU AMENITARI SI DEZINFORMARI..!!!!!!

 Ma,  asta de te dai  " sanatos " in cutia aia lipsa creier pe care o detii, la cate injurataturi si spurcaciuni si alte nemernicii   lasi in urma ta si cate aiureli de debilmintal retard si cretinoid arati peste tot ceea ce esti,  OLIGOFRENII  ca  tine cu acte si dunga rosie in acte ,  nu au ce cauta in PUBLIC, AI LASAT SI PE TV SI PRIN MASS - MEDIA SI PESTE TOT CINE ESTI SI CE ESTI , NU BEI ALCOOL CA ESTI AFECTAT SI BOLNAVII CA TINE N-AU VOIE. Cred ca deja ai plecat sa ameninti tu persoane sa nu mai scrie aici pe petitie. Iar te referi la toti si voi sunteti o mana de paduchiosi ...!!! Cine esti ma tu sa impui sa nu mai scrie lumea??????  Ai mai facut si in trecutul petitiei aceleasi ISTERII SI CRIZE CU TOATE IESIRILE TALE DE NEBUN DOVEDIT CU LIMBAJ DE PORC CU MAIMUTARELI IESIRI DIN CONTEXT SI MULTE ALTELE... CRETINISME SPECIFICE BOLII TALE . Cine esti ma tu sa  "schimbi parerea cuiva  "  si sa mai tinem si cont de parerea ta , PATRUT ARE PAREREA  LUI SI MULTI ALTII CA EL, ETE NAA DIN CAUZA ASTA  NU MAI AI TU LOC DE NOI...., EEE UITE PAREAREA NOASTRA NU ITI  SPUNEM TIE SI TU MORI CA O CAPRA RAIOASA SI PADUCHIOASA...., te-ai intebat vreodata, conteaza parearea ta si altora ca tine cei din grupul organizat infractional pe care-l reprezinti ..., pana azi  vedem toti, NU CONTEAZA PAREREA  TA SI ALTORA CA TINE,  DOVEDIT , PE DOVEZI , NU CONTEAZA PERSOANA TA SI NICI  ALTORA CA TINE, pe tot  ce ati lasat in URMA VOASTRA.

JAF LA OLT. !!! SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.: OLTCHIM CAND RUPE TACEREA ?????