Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

/ #40206 CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

2015-06-19 08:14

Duda, duda, maimute, porcisme  si maimutite si handicapatul  prostiei de o detii ,  paranoia vietii de o ai si uiti sa mai si respiri aer pentru ca esti scos din context si minte ciu-ciu. Una se discuta, alta percepi tu , asta o sa fie TEZA DE DOCTORAT PENTRU PIPEREA LA STUDENTII LUI LA FACULTATE , SA TI MINTE CE ITI LAS EU SCRIS AICI , ESTI MOSTRA SI ALTII CA TINE  PENTRU PIPEREA  ..., EXPERIMENT VIU , COBAI , ASTA SUNTETI PENTRU CA ASTA VRETI SI VA IMPUNETI SA FITI TEZA DE EXPERIMENT SI VA INSCRIETI SINGURI PE LISTE CU SEMNATURI SI ALTE MIZERIII... COMISE DE  VOI.... SINGURI, SINGURI MERGETI SA VA DOVEDETI CA VA INSCRIETI LA TEZA DE DOCTORAT IN POZITIA DE COBAI  A FACULTATII DE DREPT  UNDE PREDA PIPEREA , ASA CEVA..., FACETI COADA LA EXPERIMENT PE DOBITOACE, VOI DORITI ...CE MAI PUTEM SPUNE NOI ASTIA MULTI PANA LA ~ 1000 IN FATA VOASTRA, HAI CU INDULGENTA VA SPUN CA SUNTETI ~ 200, CE AS MAI PUTEA EU SA SPUN CEL CARE-MI SUSTIN CREANTELE SALARIALE SI TOATE DREPTURILE CREANTE SALARIALE PE LEGI SI LEGE SI ACTELE PE CARE LE DETIN...!  A avea avocat inseamna prea mult pentru tampiti ca tine, la cat te-au prajit avocatii pe tine la bani, te cred ca esti atat de idiot sa le lasi comisioane consistente eventual TOT SI MAI VI CU BANI DE ACASA si sa-i faci si cu concedii placute cam continue asa de ceva ani pe avocatii vostri smenari ... daca nu-ti mai merge asa ,  bagi tu banii si vi cu macanitoare tot-inainte tovarasi... , si aici vine smecheria, ai pierdut cu irevocabil inchis proces pe indobitocirea si scoaterea din context pe care o detii, CONTESTANDU-TI BANII, ATACANDU-TI BANII TAI.....TU IN TRIBUNAL LA JUDECATORUL-SINDIC, VOI, NU VA CONVINE EXPRESIA CREANTE SI VA CONTESTATI SALARIILE COMPENSATORII SA LE  PIERDETI ,  CE PUSCA VOASTRA , NU SUNT BANII IN ACTE  VOI URLATI SI VA CONTESTATI , CRETINII SI DOBITOACELE TOT INAINTE..., SI ATI PIERDUT CU IREVOCABILE INCHISE PROCESELE VOASTRE..., VAI DE VAI , mai mult de atat, ce am eu sau altii sa-ti spunem,  succes si spor in toate , tineti-o tot asa.. TOT ASA. Vai de vai..., de dude, dude , ca astia care n-au creier si dupa ce ca sunt dovediti inaptii vietii, mai gasesc elanul sa devina si publici prin ceea ce sunt, rateurile vietii lor , ESECU_RI,  SCOSI DIN VIATA ASTA SCOSI DIN CONTEXT...INCLUSIV IN OLTCHIM ACESTIA FIIND LUMEA A TREIA CONSIDERATI , NU PREA AVEAU  DISCERNAMANT CE CAUTAU IN OLTCHIM.... Cei care au numai dude, acadele, rontaitori, macanitori, porcisme, maimutarisme, saltinbanci, spucarti si plin de ei ca au prostie cat cupride, dovediti pe ce au lasat in urma lor.... TOT CE ESTE IN URMA LOR, ESTE CREATIA LOR, TOT, ABSOLUT TOT, BANI BLOCATI, AU PIERDUT CU NEMILUITA SI INCA INSISTA..., RADE  IN HOHOTE PIPEREA DE DOBITOACE CA ASTIA, ASTA E....,  NOI ASTIA MULTI I-AM CAM LASAT IN PACE SI II LASAM, CA LA CAT DE "VITEJI SUNT" SCAPA FIRMITURILE ...MULTE ALTELE  SI LE INFIG SINGURI  ACOLO UNDE-I DOARE..., LE INTRA TARUSII, VESNIC, BA CONTINUU ...,  ACELEASI ... , CONTINUU ,  ASA CEVA...