Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

/ #39268 CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.

2015-06-02 20:50

#39266: -  

 Exista si raspunsuri la intrebarile pe care si eu mi le-am pus si mi-au venit raspunsurile, le stiu dar nu pot face decat public ca acesti ~1000 de salariati fosti angajati Oltchim, suntem de cand am plecat pe poarta societatii, imprastiati si in vacarmul vremurilor de atunci din 2013. Re:re:re: re..., sunt pentru ca au ramas infipte in trecut si sunt de actualitate acum, azi, la ora asta tot ce apare este la zi. Concluzia, nu  s-a miscat nimic de la data disponibilizarilor 2013, din contra au reaparut aceleasi si aceleasi aspecte care apasa pe toti, inclusiv pe cei inca angajati care au vazut cum se desfasora trecutul si viitorul... A avea o conversatie scrisa si chiar si verbala este constructiv, mai grav cu cel de mai sus de tine #39265 , acestia n-o sa intelega in vecii, vecilor, ca au parasit companii si investitori si din motivul acestiu aspect ostil, dau scris asta si stiu ce spun. Repet, au fugit de Oltchim pentru ca au studiat foarte bine si analizat in amanunt, rezultatul fiind, fugim pana nu ne jefuiesc astia.

SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.