Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM DISPONIBILIZATII 2013:

/ #37029 Re: Re: OLTCHIM CAND RUPE TACEREA ?????

2015-05-03 17:09

#37026: - 

 Tu, poti face o deosebire intre copy-paste cum spui tu, si republicare, reeditare, reactualizare, repostare, recitire, readucere mereu la zi a tot ceea ce nu s-a rezolvat si scopul petitiei acestea prin editare de mine in sustinerea acestei petititi si altor multor informatii care au fost publicate si aducerea de clarificari si dovezi foarte elocvente si la vedere??? Sau crezi ca daca te-au mintit aia ca Ponta a pus Legi asta insemna copy-paste pentru unu ca tine si multi altii ca tine. Bai, sa pricepi si tu si neamul tau, copy-paste Ponta a luat nu pentru ca a folosit Legi, ca nu el era cel care le facea si el era care le aplica, asa ca, n-a specificat idiotul explicativ pe lege sensul si litera legii ( DECI SI PRIN URMARE, EXPLICATILE ALEA DE LE SCOTI TU DIN CONTEXT, ALEA EL LE-A LUAT CU TOTUL PRIN COPY-PASTE SI LE-A DAT CA SI CUM AR FII ALE LUI, COMENTURILE, DEZBATERILE PE LEGI, SI FIRESC LA TINE A FOST MAI INTERESANT CA LE-AI SCOS DIN CONTEXT TU, CEEA CE ESTE SI MAI GRAV ), pe care acesta o cam ignora zilnic in tara asta si firesc a furat textul scris de la altii pentru interpretarea si aplicarea legii ( si care te-ai ocupat si tu de asa ceva, la nivel mai mic,  dar de la mine, bine eu ti-am permis si te inc_urajez, numai sa nu-mi scoti din context, asa ca invata ce ti-am tot repus si republicat...etc si nu mai scoate din context pentru ca asta te duce si ne duce pe toti la pierire, la inchidere definitiva subiect ), aceasta este specificatia copy-paste, nu ce sustii tu cretinisme si tampenii. Sau ti-e dor si ai mare nevoie de injuraturile repetitive cu care te ocupai si inca incerci sa le aplici cu un alt interlocutor ca tine si nu mai ai loc de mine si ceilalti interlocutori, pe care il provoci si ma provoci chiar si pe mine ca-mi sustin scopul petitiei si problemele nerezolvate, ilgalitatile comise, furturile, nemerniciile, hotiile, deturnarile si toate cate mi s-au intamplat si mi se intampla si azi, acum, cu aceleasi texte si aceleasi neachitari si aceleasi si agravate situatii in toti acesti doi ani de insolventa Oltchim cumulate prin daune-interese pe prejudiciile care mi s-au comis si se comit in continuitatea faptelor cu relatarea repetitilor pe care ti le postez eu zilnic, acestea mie zilnic imi sunt active petitiei, pentru ca  eu le am creante salariale neachitate si furate si toti ceilalti cu salarii creante neachitate si toate drepturile pe CCM neachitate si  deturnate de la achitari. Presupun ca ai trait vremuri tulburi si esti tu un tulburel mai mult decat tulburatul pe care-l detii si il ai in posesie, nu vei scapa de el din nefericite fiind mai tare decat tine, te-a dovedit boala pe care o detii, asta este. Eu imi sustin creantele salarii neachitate si toate creantele salariale drepturi ale mele si colegilor mei firesc pentru ca am plecat prin disponibilizare colectiva, sustin toate Legile, toate probele si dovezile existente, toate formele de libertate de exprimare si libertate de opinie si toate principiile de sustinere a acestei petitii cu toate formele de readucere si repunere a acestora in comentul petitiei pana se vor achita si se vor respecta Legile si toate cele publicate de mine si colegii mei prin valoarea totala din acte si conforma cu actele cat si toate legile in vigoare insolventa Oltchim, nu pe protocoale sau alte ilegalitati comise fara incuvintarea mea si a colegilor mei si multe alte ilgalitati comise fara incuvintare din partea noastra. Nu-ti voi permite sub nicio forma sa mai deteliorezi informatii, sa mai injuri, sa mai faci alte fapte ilegale si total dovedite ca le-ai comis pe principii gresite si multe altele aratate pe aceasta petitie cat si in realitate dovedite,  si astazi la doi ani de zile se dovedesc ca ai comis total invers realitatilor si confuzia ta si altora ca tine au dus la o confuzionare generala si ne-ai adus si tu prin modul tau de deviere dovedita si readusa mereu in actualitate prin ceea ce comiti tu si esti esecul secolului si dovedit faptuitor a multor interpretari pe care le-ai avut total gresite si SOCOASE DIN CONTEXT.