Opreste barbaria, salveaza ciocarlia!


Musafir

/ #284

2015-04-27 08:19

Toti, toate natiile europene si americane si canadiene si-au batut joc de tara asta, au furat si o fura, au praduit-o si vor s-o praduiasca pana la refuz si padurile si solul si subsolul!
In 2012 am fost la o vila in statiunea 1 Mai , baile Felix, superb... exprimandu-mi admiratia pentru frumustea locului, un ospatar imi spune ca : ati avut noroc deoarece pana acum 2 zile a fis aici FULL, abia au plecat ITALIENII veniti la vanatoare de CIOCARLII, ce jaf au facut ... le-au facut la gratar dar impachetate in carne de porc, asa de multe ... n-au mancat, am dus din ele la cainii care ii avem in spate, dar nici ei nu au mancat...Le-au vanat broscarii, in perioada imperecherii, in mai... s-au chinuit sa faca mii de km si au fost impuscate de animalul civilizat dominat de placeri infecte. Toata bucuria si placerea acelei minunate impresii, INSTANT s-a transformat in Focul Iadului... In tara noastra vin doar JEGURI occidentale care ne IAU si incantarea de a asculta aceste minunate triluri...Doamne, iubesc natura, ador vietuitoarele, iar aproapele, cum sa-l iubesc ca pe mine insami, cand ma umple de rani interioare cumplite, mai ales, ca N-AM CE SA FAC SINGURA! Votez contra acestei Barbarii, cu fiecare deget, tot e putin...