CEREM ca DAN DIACONESCU sa fie LIBER si cazul lui sa fie rejudecat in baza de probe


Musafir

/ #44

2015-04-20 21:05

Sunt membru PP-DD,din data de 1 noiembrie 2010 cand am semnat prima adeziune pentru inscrierea in Partidul Poporului cum se numea la data respectiva.M-am inscris in partid numai pentru D-l Dan Diaconescu sa-l sustin neconditionat,pentru a schimba clasa politica actuala,pentru o schimbare in bine a clasei politice Romanesti.Dar spre rehretul meu nu s-a intamplat ceeace am vrut eu si mafia de la psd a pus stapanire pe tara si a cumparat si parlamentarii tradatori pe care i-am sustinut si votat.Eu sunt unul dintre cei disponibilizati de ponta si piperea de la Olchim Rm.Valcea,care i-am spus D-lui Dan Diaconescu faptul ca noi am stat in greva foamei pe treptele de la intrarea principala a Prefecturii Jud.Valcea si nici o televiziune nu a dat pe post grevistii foamei de la Prefectura Jud.Valcea.Sunt 100% dezamagit si scarbit de actuala clasa politica a Romaniei,care a fabricat si dosarul D-lui Dan Diaconescu si sunt sigur ca este 100% nevinovat.Cer eliberarea D-lui Dan Diaconescu,prin rejudecarea cazului pe baza de probe.Eclar ca in Romania nu exista justitie,totul se face la comanda politica,ca si in cazul D-lui Dan Diaconescu care este detinut politic,adevaratul motiv este urmatorul:cum a indraznit sa creeze un partid politic sa le i-a din mandatele di parlament celor de la psd si sa lupte impotriva gastilor mafiote,numite partide politice gen psd,pnl,pdl,pc,unpr,udmr,etc.care au pus stapanire pe Romania si se schimba intre ei la putere,nu cumva sa acceada la putere si altii,numai ei sa fie,pana vand 100% tara.