IOBAGG Live!

Cornel360

/ #38 Free IOBAGIGI!

2015-04-19 13:51

IOBAGG FTW! Chiar ii ducem lipsa lui Iobagg. Chiar daca unii il considera ca fiind un personaj cu foarte multe defecte si ajung sa-l urasca. Mare parte din stream il considera un erou si un pionier al comediei din Romania.El este pe placul tuturor chiar,iar cei care il urasc nu pot sa nu rada la una dintre glumele lui sexuale bine plasate. Deci va rog eliberati-l din dulap si Ninja Ramo da-i mai mult de mancare ca aproape isi vede cureaua(e grav) xD.

Acum eu cred ca Iobagg unul dintre cei mai buni adica ar putea sa-l bata si pe Pewdiepie daca ar face video-uri in engleza(ceea ce nu recomand, ca Iobagg a devenit un simbol al romanitatii). Din cauza faptului ca timpul meu liber e ocupat cu liceu si gaming nu prea pot urmarii stream-urile ca sunt nevoit sa ma culc de dimineata,iar la cafea o urmaresc cand pot de pe telefon in timpul orelor sau pe youtube acasa, insa mereu cand a fost Iobagg am reusit imi fac ceva timp sa urmaresc macar 30 de minute de stream. Iobagg este cireasa de pe tortul CM ARMY si cred ca ar tebuii "mancata" mai des aceea cireasa.

 

P.s. Scuze pentru acest discurs daca e prea lung. LLTCM!