Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!


Musafir

/ #34646 Re: Re: Cine publica articlolele de incaierare intre Pitesti si Valcea

2015-02-26 07:25

#34645: - Re: Cine publica articlolele de incaierare intre Pitesti si Valcea <= NU MAI MINTII SI DEZINFORMA.

 Maaaa..., Arpechim, OMV Petrom si Directia Petrochimica Bradu Pitesti preluata de Oltchim Ramnicu Valcea, la cate garduri faci tu referire???? Astea sunt gardurile voastre si cum sareati voi.... Tu ai trei garduri pitestenilor,  la care ai sarit si acum nu mai recunosti ca, doreai sa fi cu  sugativa peste tot, fara sa muncesti, fara sa faci ceva activitate in munca...., si minunea vi s-a si indeplinit tot cu Roibu, care va salvat de la demolare si somaj definitiv  atunci...deee..., nu vi s-a umblat la salarii si drepturi cand v-am preluat, iar voi, ...table, zaruri, somn, nici iarba baaaaaa, iarba nu ati taiat-o pana n-a venit Roibu, aveati balariile...., si acolo tot Valcea prin oltenii astia valceni am taiat-o si v-am remodernizat tot,......., iar voi ati fost scosi din mizerie si adusi in prea multa curatenie, LUX, de noi astia oltenii astia, care au muncit si pentru voi maaa, pentru  salariile voastre si somnul de frumusete cat si sa fiti menajati fara sa functioneze nimic la voi. Ia nu mai implica tu discutii de care ai beneficiat si supt la greu fara sa  muncesti, doar facand prezenta si galagie fluturand in vant  doua sau trei CCM-uri,  nu-ti este rusine...

Nu va imbarliga nimeni, DOVADA STA  IN ULTIMA FRAZA CARE AI SCRIS TU PITESTENE SI AI LASAT-O SCRIS MAI SUS, voi ati venit cu imbarligatul si trantitu-l pe masa a pretentiilor, fara sa functioneze nimic la DPB Pitesti si mizeria infectiei la voi...., si nu mai trecem  anii ca va facem....