Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

S.C. Oltchim S.A, Disponibilizatii din 2013:

/ #30588 Re: Re: Societate in insolventa, in insolvency, en procedure collective SC OLTCHIM SA RM VALCEA

2014-12-08 11:21

#30587: un isteric - Re: Societate in insolventa, in insolvency, en procedure collective SC OLTCHIM SA RM VALCEA 

 Colegul meu drag. Raspunsurile le au legile, actele, documentele si tot ce ai in posesie dar nu doresti si refuzi sa intelegi ca ele exista. Eu nu mai fac polemica cu tine pana nu inveti sa citesti si sa consulti pe cine trebuie, nu cu mine nici aici si nici in alta parte, iti multumesc de intelegere.

 

Prietene, o sa vorbim si peste 10 ani numai daca bunul Dumnezeu ne mai lasa sa ramenem vi si lucizi la minte, dorinta noastra comuna. Singurul dialog este in fata judecatorului-sindic, asta sa intelegi si cu avocati care sa nu mai iti aduca prejudicii si sa-ti recupereze, si sa ne recupereze daune-interese si toate creantele din acte pe care le avem de primit, in ACTE, din acestea salariile creante plati compensatorii fiind impozitate ANAF, oprite sume catre pilonul II pensii private si casa de pensii, ceea ce intareste cu mult ceea ce sustin eu si intaresc legile cu OLBLIGATIE DE ACHITATE TUTUROR IMPUSA SI SUSTINUTE DE LEGILE IN VIGOARE SI TOATE LEGILE .

Tu ai fi inteligent, doar daca ai asculta de cine trebuie si nu a insista sa fi inselat de neadevar.

Cu multa stima.