Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

IPU, atunci i-am condamnat pe toti la moarte

/ #29557

2014-11-23 17:47

Mai omule, eu nu am spus ca nu ai dreptate ,AI PERFECTA DREPTATE,tu,eu,restul pana la 929 avem dreptate ,ca am protestat mult mai putini(la prefectura,la consiliul judetean) iti dau din nou dreptate,cu legea 85/2006,iar ai dreptate(numai ca acolo despre insolventa este interpretabil,daca ai bun simt,poti sa judeci corect)depinde de moralitatea judecatorului,de o normalitate guvernamentala, fara amestec din afara, ma refer la politic(daca doreau sa fie corecti,nu dadeau OUG cu venitul de completare si nu bagau Oltchimul in insolventa),din cate vezi si la Hidroelectrica s-a bajbait, ba ca a devenit profitabila, ba ca trebuie sa o bage din nou in insolventa ,deci ce vreau sa spun, un guvern haotic ,abramburit, aiurit care numai de cotcarii se tine si interpreteaza dupa bunul plac.Intreabai pe cei care au fost in sala, cand a venit Ponta si poti sa-ti inchipui dimensiunile VRAJELI si ABURIREA oamenilor.Si acum in incheiere iti dau din nou DREPTATE,dar nu ca ASTIA la guvernare, ca nu mai prezinta incredere,ei si acum cred ca Oltchimul pana in dec.2014 v-a fi pe profit.Tu unul poti sa crezi asa ceva,oare cum poti sa ai incredere ca astfel de oameni pot sa-ti JUDECE CORECT cauza noastra.Nu sunt nici indiferent,nici prost dar nu vreau sa platesc amenzi,nu vreau sa le dau posibilitatea sa se agate cu ceva de mine,aduti aminte ce ne-a spus CORNOIU,  sa nu credem ca mai suntem in 1907,tu ce concluzie tragi de aici.Iti spun si repet din nou, cu ASTIA nici o sansa ,poate cu alti.