Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!


Musafir

/ #28673

2014-11-05 21:07

N-ai inteles nimic, vei trai de pe o zi pe alta si vei merge sa donezi sange pentru a duce familiei tale bonuri acasa. Asta e soarta valcenilor si argesenilor.

Vi s-a spus si v-am transmis mereu pe aceata petitie si pe alte cai, ati preferat sa injurati si sa spurcati, e uite ca acum soarta voastra este GATA.

I-am transmis cu multe luni in urma si e scris pe petitie pentru ca o sa ne intalnim pe culoarele de la ajofm si o sa isi ceara singur scuze, tare-mi este ca o sa ramana somer definitiv, viata pentru valceni o sa fie un dezastru si curand urmeaza si argesenii, care nici autostrada nu o sa aibe si dacia pleaca definitiv din tara asta...

 Multi din colegii tai care si-au pierdut locurile de munca Fota, sunt alcoolici si umbla aiurea prin oras..., dorm pe unde apuca si bodegile din Ostroveni sau Nord sunt viata lor,.... Oameni care in viata noastra nu credeam ca pot sa se degradeze asa repede.

DICULOIU ESTE CEL MAI VINOVAT, URMEAZA RESTUL SINDICATELOR CU MACANITORII LOR  SI COMPLETAT DE  BOTUL INFECT SI IMPUTIT  A CUTIEI CRANIENE GOALE PE NUME VINCEA.

KazMunaiGaz a anuntat, construieste un combinat chimic in Dobrogea???? Oltchim de ce nu e interesat de ei??? Oltchim de ce doarme si nu cere el sa fie preluat pentru a fi pus la munca???? Sindicatele de ce TAC????....???? Va convine ca plecati acasa????....