Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!


Musafir

/ #24345 Re: Re: Prefectul va chema la raport toti factorii responsabili de soarta Oltchim.

2014-07-21 20:10

#24339: - Re: Prefectul va chema la raport toti factorii responsabili de soarta Oltchim.

 

 

 

 

NOI DOREAM CA DICULOIU SA FIE ALTFEL - cam cum doreai tu sa fie Diculoiu? Tu crezi ca Diculoiu ti-a reprezentat tie vreo data interesul? Crezi oare ca Diculoiu e un tip independent? Oare nu are cumva niste antecedente (bubite) care fac din el un om neindependent? Vrei sa pari matur si interesant, spune-mi si mie o batalie castigata de un sindicat in Romania. Spune-mi si mie , de ce oare economia romaneasa e in situatia in care e? Pentru ca sindicatele nu au fost independente si nu si-au urmarit rolul pentru care au fost infiintate.

NOI DOREAM - ti-a dat cineva voie sa vorbesti in numele nostru , te-ai sfatuit cumva cu NOI si nu stim NOI?

CHIAR DACA DISPONIBILIZATII NU SUNT TOTI LA FEL, S-AU MULTI INCURCA LUME SI CARE NU STIU SA SE EXPRIME COERENT..., CE SA FACI.... ASA SUNT OAMENII, AR TREBUI SA SE MAI ABTINA SI EI, CA UNII CHIAR DEZINFORMEAZA SI INSTIGA AIUREA, NU STIU LEGEA SI SCOT PORUMBEI PE GURA.

Hai ca esti interesant. Chiar m-ai dat pe spate (cu toate ca nu sunt femeie). Adica unii ie prosti, iar altul ie destept. Bravo, pupate dar da-ti si numele sa vedem si noi cine este aceasta eminenta cenusie pe care nu am remarcat=o pana acum. Daca nu ne spui , nu poti primii aplauze.

NU STIU LEGEA= tu o stii? care? Vezi ca eu am facut constitutia romaniei si nu ma mai laud.

Apropoo, daca stii asa bine legea si esti asa de destept , de ce nu ai castigat procesul?

ORI DICULOIU ARE DREPTUL SA ALEAGA DINTRE DISPONIBILIZATI PENTRU CA-I STIE SI SA INTRE OBLIGATORIU CU PRESA SI FOSTII ANGAJATI LA PREFECT, ALTFEL SA REFUZE POLITICOS SI SA SE RETRAGA.

Diculoiu are si dreptul si stangul pentru ca altfel ar fi schiop. Pe cine ai vrea tu sa aleaga? Nu cumva pe tine, care cunosti legea? Sa intre la prefctura? Parca ai mai fost de cateva ori pe acolo, dar daca cunosti legea , de ce trebuie sa te duci la prefectura?

ALTFEL SA REFUZE POLITICOS SI SA SE RETRAGA. - s-a retras demult si il doare drept in pula de tine(noi), daca nu ai remarcat asta pana acum , inseamna ca ne-ai pacalit . Nu stii nici legea si nu esti nici atat de inteligent.

ASA E NORMAL, NE REPREZINTA PE TOTI CONFORM CCM, INDIFERENT DE CINE UNDE  A FOST IN SINDICAT, POATE PARTICIPA SI PITESTIUL CU ANGAJATI SI DISPONIBILIZATI ... - interesant. Poate sa vina toata Romania?

Baaaa, nu te-a reprezentat niciodata si nici nu te va reprezenta vreodata. El nu se reprezinta decat pe el si interesele lui.

Sa nu it: cand ne mai intalnim , sa ne reciti si noua ceva din legea aia.

Apropoo, ce lege zici tu ca stii?

Cand mai scrii , te rog sa scrii in numele tau si nu a celorlanti. Esti prea prost sa scrii tu in numele meu care nu sunt un destept, dar.................