Crin Antonescu președintele României 2018,VOTAȚI!

nelu masala
Musafir

/ #247

2014-07-03 07:16

Ma bucura sa constat, ca inca exista romani, mai ales liberali, care mai cred ca Antonescu e singurul contracandidat, care poate sta in fata masinariei de vot ...PSD si mai ales singurul politician liberal, care nu poate fi santajat/manipulat de infractori, gen Ponta sau Voiculescu ! Crin este singurul liberal, care la o confruntare tete-a-tete cu Victor Viorel, poate iesi triumfator, fara niciun efort ! Il stimez pe Klaus Iohannis, dar nu are sanse, nici macar minime, cu dosarele sale, in fata tavalugului mafiot : "PSD-PUNR-PC-PPDD-Antene-Romania TV"! Antonescu are inteligenta, vocabular, dictie, sarm, prestanta, spirit si e inca... alb ! Si peste toate ar putea fi un presedinte activ, nu o marioneta pentru unii baroni, dar nici un badaran ! E o combinatie de Basescu si Constantinescu ! Sper ca el sa fie alesul PNL, Totusi Eu chiar cred ca mai exista si politicieni ca Antonescu care, dupa aproape 2 decenii de activitate politica la nivel inalt, se pot prezenta in fata natiunii si mai ales a baronilor de tinichea, fara niciun dosar de coruptie ! Si e foarte rar asa ceva in lume, daramite intr-o Romanie putreda, gaunoasa si stapanita de diverse clici infractionale !