Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

MUCO SOV BDO sa ma c_c pe ei

/ #22165

2014-06-16 14:58

Era un tampit care care spunea ca este vina Faraonului ca sa ajuns in situatia asta si sa raspunda la tribunal.Ce prost ,oare Piperea de ce crezi ca a dat in judecata FOSTI, ma boule din cauza incompetentei crase care este acum(isi ascund mizeriile in spatele unor procese, adica HOTII STRIGA, HOTII) ca au trecut doi 2 ani si aproape au adus Oltchinul in faliment unul ca Piperea(care incases, asa sa va ofticati 40000 de euro si 4% din ce vand ca produs din combinat SI 4% LA PRIVATIZARE???????) care nici dupa doi ani nu stie sa scrie formula benzenului (cred ca nici a apei)si care vine la tribunal cu pantofi cu "scart", asa ca sa oftice disponibilizati, sa realizeze ei prostimea cine este Piperea(omul lui Ponta),sa-i mai taraie si pe FOSTI prin tribunal(ca pe disponibilizati aburiti si pacaliti de acest pupincurist politic)sa se mai lungeasca cu aburitul PROSTIMI, ca vina, este a FOSTILOR si nici de cum a lor ,chiar daca ei nu au facut nimic,nici macar o revizie(doar la masinile cu care se plimba slugoi lui),care nici macar alti furnizori nu a putut sa gaseaca ,decat tot aia de pe vremea FOSTILOR(dovedim cu acte, nu vorbe),ca de piete de desfacere sa nu mai vorbim(p..a altele noi),care a instaurat la conducerea combinatului o sleahta de slugoi politici numiti dracu stie pe ce criteri(cred ca la lins in c.. ,si lipit afise )care habar nu au despre un combinat petro-chimic si va mirati de ce am ajuns in pragul FALIMENTULUI.Bucarati-va de cele cele 6 luni ramare,cred ca vor fi ultimele si va asteptam langa noi disponibilizati sa strigam in cor MAI AM UN SINGUR DOR,PIPEREA LASA-MA SA MOR