Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!


Musafir

/ #21846 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: EU FOTA SI NU PICASSO,GANTOI,SAU MARGELATU,EU FOTA

2014-06-09 19:11

#21844: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: EU FOTA SI NU PICASSO,GANTOI,SAU MARGELATU,EU FOTA

Ce este mai important in acest articol nu este cretinul care s-a pozat, total neinspirat, la aprope o luna de cand s-au facut disponibilizarile cerute de CERNEV (asa cum ne spune acum Bogdan Stanescu); important este ceea ce se scria in articol acum aproape un an de zile, lucruri care astazi sunt din ce in ce mai relevante, mai vizibile in ceea ce priveste pe cei "care si-au bagat coada", (NISTE COLABORATIONISTI, NISTE TRADATORI) pentru distrugerea combinatului si a noastra, salariatii de la Oltchim:
"Combinatul vâlcean Oltchim pare a se îndrepta cu paşi repezi spre faliment şi dezafectare. Această crimă economică şi socială comisă de Guvern are complici chiar în lumea sindicală.
Iată cât de 'deprimat' se prezintă, pe pagina sa de Facebook,  Emil Ghioca, vicepreşedintele sindicatului colaboraţionist 'Victoria', al cărui preşedinte este Corneliu Cernev."