VREM PARTENERIAT CIVIL IN ROMANIA

CEAUSU ALEXANDRU

/ #248 GAY

2014-05-12 14:13

Eu nu inteleg de ce un barbat ar vrea sa se futa in cur??? D-zeu nu a lasat asa ceva. Nu se pot reproduce. Cum mortii lor mai au curajul sa mai si ceara casatoria? Ma intreb de unde atata tupeu. Maine poimaine devine obligatoriu,halal populatie pe Terra.Pacat ca ne pierdem valorile si in ce stil le pierdem.Dezamagitor ca au curajul sa se afiseze in public,ii vad copii si poate le urmeaza exemplul ca daca l-a vazut pe ala la TV ca isi ia limba-n gura cu Naomi sau mai stiu eu care mortii masii poponar exista probabilitatea ca si acei copii sa faca asa. In loc sa faceti petitii pentru marirea salariului mediu sau a alocatiei de stat sau pentru scoaterea accizelor la carburanti voi cautati sa va futeti in cur legal si protejati(de lege) ca prezervativul nu are nici un efect pentru ca nu exista riscul sa ramana gravid. Sunt indignat de aceasta atitudine a celui care a facut petitia. Hai sa incercam sa aratam la copii ca nu are pizda Elton John! Semnat clar si raspicat, CEAUSU ALEXANDRU, Pitesti.