Catre conducerea postului tv Antena 1

ACB
Musafir

/ #255

2014-03-10 11:55

Nu isi are rostul astfel de comportament in casa mpfm din partea: Ray, Ctina, Traian, Marianita, Gina, Laur, Laurentiu, Alin, Silvia. Nu isi au rostul astfel de revolte golanesti ca si limbajul utilizat. Faptul ca ei considera ca Antena 1 a falsificat voturile ca sa iasa Oana si Vio pe primul loc, ne jigneste si pe noi care am pierdut timp si bani ca sa votam. Apreciez atitudinea lui Andrei desi mi se pare de fatada si cu scopul de a lovi in cei din tabara opusa lui. Si asta deoarece se stie ce limbaj a folosit el in numeroase ocazii care il defavorizau. Nu cred ca simpla sanctionare a lui Ray , a Ctinei si a Marianitei (pe care ii consider capii revoltei) ar fi suficienta spre a da un exemplu de comportament viitorilor concurenti din alte editii cat si celor prezenti. Sustin Eliminarea disciplinara a lui Ray , a Ctinei si a Marianitei. Poate ca va intrebati de ce am nominalizar Silvia si Gina (despre care se stie ca a vorbit putin). Pentru ca amandoua au sustinut (Gina se pare ca a inceput sa si prinda glas) aceste comportamente huliganice.

Si nu in ultimul rand, Dna Mirela Boureanu Vaida ar trebui sa-si lase in posetuta simpatiile si antipatiile personale , aici in emisiune este moderator si TREBUIE sa fie NEUTRA, nu sa sara si ea inpotriva Oanei. Daca dumneaei spune ca NU, atunci sa revada emisiunile in reluare iar pe viitor sa o trateze in mod egal cu ceilalti concurenti.

Va multumim. B.