Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!
AUTORUL PETITIEI |
/ #17581 Topicul de discutie a fost creat automat pentru petitia Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!2014-03-01 14:26Domnilor, imi pare rau dar nu am ce va face. REFORMULATI! Ideii nu injurii, nu amenintari. abcdef
Topicul de discutie a fost creat automat pentru petitia Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!
Domnilor, imi pare rau dar nu am ce va face. REFORMULATI! Ideii nu injurii, nu amenintari. Nu pot sa mai accept asemenea exprimari pentru ca riscam inchiderea petitiei.
Autorul petitiei va “sterge / ascunde” toate comentariile care contin expresii obscene!
Continutul comentariilor postate este responsabilitatea autorilor respectivelor comentarii. Daca aveti ceva de spus sau daca aveti ceva de comentat, va rog sa o faceti intr-un mod civilizat, fara injurii si fara amenintari. Atentie la limbaj!
Trebuie sa intelegeti ca suntem provocati si ca se incearca manipularea noastra. De ce nu se mai discuta sau se discuta foarte putin despre problemele reale ale OLTCHIM: incapacitatea managementului de-a ridica capacitatea de productie a OLTCHIM, cresterea restantelor salariale, neplata drepturilor salariale celor disponibilizati, discriminarea practicata in OLTCHIM prin faptul ca directorii sunt cu salariile la zi iar restul salariatilor inregistreaza (la 01.01.2014) trei luni si jumatate restante salariale, supradimensionarea aparatului de conducere al OLTCHIM (directori si sefi divizie), etc.
NU VA LASATI MANIPULATI SI NU MAI RASPUNDETI LA PROVOCARI! |
|
DEMISIA IOHANNIS ȘI JUDECATORI CCR
Cerem pedepsirea maxima si urgenta a criminalului Geantimir Sorin
Integrarea medicinilor traditionale si de stil de viata, in ingrijirile medicale
Mariti amenda pentru taierea copacilor din Bucuresti
Suspendarea celor 9 judecatori ai CCR
Ilie Bolojan – președintele de care România are nevoie!
Repararea Căii Ferate Bârlad - Chiraftei
Salvăm Casa Dinu Lipatti
NU taxa speciala dezvoltare urbana Sector 4
Cerem ARESTAREA criminalului care a legat și târât cu mașina un animal nevinovat!
SUNT FEMEIE ȘI AM DEMNITATE, SUSȚIN DIANA GUDIMA!
Doriți să schimbați ceva?
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți. Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel? Porniți o mișcare socială creând o petiție.
Creeați propria dumneavoastră petițieAlte petiții care v-ar putea interesa
Cerem pedepsirea maxima si urgenta a criminalului Geantimir Sorin
58549 Creat: 2025-04-22
În sprijinul introducerii Religiei-Cristianism-Ortodocie ca disciplină obligatorie în școlile din Bulgaria.
11391 Creat: 2025-02-13
Cerem ARESTAREA criminalului care a legat și târât cu mașina un animal nevinovat!
26497 Creat: 2025-04-16
APEL: Un vot util pentru România europeană, fără corupție și extremism
4475 Creat: 2025-04-24
Respectarea mandatului doamnei director a Teatrului ,, Toma Caragiu " Ploiești
556 Creat: 2025-04-28
Apel național: „STOP umilirii medicilor! Sistemul medical românesc în pragul colapsului! Respectați Legea Salarizării și salvați sistemul medical!”
492 Creat: 2025-04-30
Cerem acțiuni urgente împotriva violenței între minori – cazul agresiunii din Alba Iulia
327 Creat: 2025-05-02
Două sensuri giratorii pentru siguranța rutieră în Tărtășești - la intersecțiile DN7 cu Strada Dentaș și Strada Mircea cel Bătrân
665 Creat: 2025-04-24
Semnaturi pentru pedepsirea celui care a batut vacile in Sibiu
634 Creat: 2025-04-24
Salvăm Animalele din Grădina Zoologică Rădăuți! Cerem condiții decente și respect față de viață!
261 Creat: 2025-04-28
Montare semafor treceri pietoni DN3 oraș Pantelimon
247 Creat: 2025-04-30
GRATIERE 2025
15881 Creat: 2025-02-03
SCHIMBAREA ADMINISTRATORULUI IONUT STEFANESCU DE LA ADAPOSTUL DE CAINI PUBLIC DRĂGĂȘANI
308 Creat: 2025-02-03
Salvam Dealul Lempes, rezervație naturală în Brasov
550 Creat: 2025-04-18
IUS-Lubrifin - parcul din inima Brașovului. Cerem Consiliului Local demararea unui referendum. Semnează petiția!
5772 Creat: 2024-11-02
Noi, locuitorii cartierului Avantgarden3 Brașov, solicităm cedarea rețelei de apă-canal din Avantgarden3 către SC COMPANIA APA SA Brașov - furnizorul de apă al cartierului.
472 Creat: 2025-04-16
Cersetorul care drogheaza cainii pentru cersit !
362 Creat: 2025-04-18
CRIMINALUL DIN GIURGIU TREBUIE SA RASPUNDA PENAL !!!
57 Creat: 2025-04-30
RECUNOAȘTEREA SCAUNULUI ÎMPIEDICAT AL LUI BENEDICT AL XVI-LEA ȘI CONVOCAREA CONCLAVULUI
18672 Creat: 2023-10-23
2 zile libere plătite lunar femeilor aflate la ciclu
485 Creat: 2025-04-17