Dorim descalificarea lui ANDREI ROTARU!!!


Musafir

/ #190

2014-02-15 19:23

draga mpfm ,imi place aceasta emisiune foarte mult ,ma uitam cu drag la ea si bineinteles aveam favoritii mei pe care ii votam pe sait si prin sms.Dar in acest sezon am vazut ceva ce nu mi-a fost dat sa vad niciodata intr-o emisiune matrimoniala ,concurentul Andrei a intrecut orice limita a bunului simt ,sa injuri in halul acela un concurent de mama ,sa scuipi ,sa ai tendinta de al lovi ,asa ceva este imposibil .Scuzele de genul ,am fost provocat nu isi au rostul el la randul lui provocand foarte multi concurenti din emisiune si nici unul nu a reactionat in felul acesta.Va pierdeti din ce in ce mai multi telespectatori ,noi vrem sa vedem iubire ,intelegere si tot ce implica un cuplu in aceasta emisiune ,ori Andrei nu are ce cauta in aceasta emisiune cu acest comportament.Varugam insistent sa luati masuri ,asta insemnand descalificarea acestui concurent care face emisiunea de ras
In speranta ca ve-ti lua in seama rugamintile noastre ,va multumesc anticipat si va doresc emisiuni cat mai multe si mai frumoase in continuare.