VREM PÂRTIA DE SCHI FUNCȚIONALĂ ÎN SEZONUL DE IARNĂ 2014

state vasile

/ #103 cine este vinovat va plati ma devreme sau mai tarziu

2014-01-24 17:53

Discutând cu diverse persoane din oras si nu numai am înteles ca sunt interese mari să nu se termine pârtia de ski a unor persoane care cred eu ca sunt rau voitoare.
Daca asa stau lucrurile inseamna ca avem de a face cu o gasca de hoti care înca nu-i stim si încă nimeni nu-i poate acuza de nimic.Ar trebui ca autoritatile statului de astazi sa se autosesizeze si sa faca un audit financiar al acestei afaceri si sa ancheteze toti cei implicati pâna astazi în această afacere.Cei 1300 de petitionari doresc sa se finalizeze lucrarile si sa poata schia si odata cu partia sa se relanseze un program de relansare economica a orasului.
Alexandru Ioan Cuza a spus : acolo unde autoritatile statului si politia nu îsi face datori si sunt mână în mână cu hotii nădejdea rămâne în armata română ,arestații pe toți și mâine imediat să fie judecați în stare de urgență și dacă sunt găsiți vinovați la pușcărie ți să fie dați ca exemplu.Concluzia este ca trebuie toți arestați și judecați și doar cei nevinovați să rămână în libertate restul LA PUȘCĂRIE FĂRĂ MILĂ.