Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia


Musafir

/ #23756

2014-01-18 10:12

As vrea sa stiu de ce sunt strerse comentariile impotriva lui Voiculescu si Antenelor?Tind sa cred ca sunt la fel de multe casi cele impotriva lui Basescu?Informarea corecta ar trebui sa preocupe jurnalistii(daca au acaesta profesie).Cum ati ajuns sa aveti la emisiuni tot colegi de-ai vostrii,nu sunteti siguri ca puteti controla afirmatiile invitatilor si ati renunta sa aveti oameni echidistanti in preajma voastra?Cum va explkicati ca toate emisiunile voastre au acelasi subiect,despre acelasi om?Daca nu va mai presedinte acest indsivid care vor fi subiectele voastre?Va mai amintiti inainte de 89 ca emisiunile avreau acelasi subiect?Voi cereti feedback si de la alti oameni in afara de cei care vomita ura prin fiecare por al fiintei sale?Cum puteti sa manipulati in halul asta sa spunrti ca s-au inmultit amenintarile cu moartea la adresa jurnalistilor?Care jurnalisti?ATI prezentat un mesaj postat al unui tampit,poate era si beat,poate nebunca si a fost pus de altcineva sa scrie?Gadea nu esta atat de important incat sa-l ia lumea in seama,sa nu-si faca griji ca este o sluga umila ,penibila?Voi nu va uitati in ochii celor din jurul vostru,al familiilor voastre sa vedeti ca nu au aceesi pozitie cu voi?Nu am vazut in viata maea la nici un canal international un asemenea limbaj folosit la adresa unui presedinte de tara!Va rog sa reveniti la profesia voastra si puneti-va urmatoarea intrebare decenta:daca nu mai lucrez aici am fost profesionist,echidistant si am respectat publicul sa pot activa si la alt post?