Abuzurile din Romania trec oceanul


Musafir

/ #23165

2014-01-12 19:57

Eu, un simplu elev de 14 ani, semnez si comentez aceasta petitie pentru simplu fapt ca m-am saturat de toate coruptiile si in general de tot ceea ce reprezita SCOALA ROMANEASCA.Pur si simplu m-am saturat ca profesorii sa te tina numai in note mici pana faci meditatie cu ei, pur si simplu m-am saturat ca toti profesorii sa iti ceara bani de la obraz pentru cadouri si chiar m-am saturat sa-mi vad colegii (chiar si eu)plecand la scoala 99% di obligatie si doar 1% de placere(procentul asta fiind datorat simplului fapt ca noi(colegii) ne intalnim intre noi).
Stimate domn Gadea si stimate domn Ursu nu vreau ca acest comentariu sa fie interpretat in mod gresit,insa imi doresc, ba chiar imi place sa cred ca dumneavoastra nu credeti cazul acelei profesoare/invatatoare corupte fiind unic in romania,numai in scoala mea doar 2/3 profesori ii cunosc cu "obrazul subtire", cu privire la acest fapt.

Va multumesc ca mi-ati acordat ocazia de-ami exprima opinia si va urez multa bafta dumneavoastra si colegiilor dumneavoastra in contiuare!!!