Abuzurile din Romania trec oceanul

anti politic

/ #17023 #17399

2014-01-11 14:18

Bravo Doctoru Andy. Astia nu stiu cum sa faca sa puna motanul FELIX turnatorul neamurilor sale pe justitie ca sa scape de puscarie, dar cred ca e prea tarziu si pana la finalul anului sa speram ca se termina procesul si il vedem langa Nastase ca din pacate Antena 3 apara doar infractorii din politica romaneasca si nu este o televiziune care sa spuna adevarul.
Domnule Gadea si Ursu, am si eu o intrebare catre dumneavoastra: doamna invatatoare pe care ati mediatizat-o si ati filmato in fiecare zi ca este in greva foamei acum sta bine mersi in parlament. Spuneti-mi mai apara acum interesele profesorilor sau a fost doar BLABLA asa cum faceti in fiecare seara???
Pe voi va doare in cot de poporul asta ca stati bine mersi si lucrati pe foarte multi bani la motanul Felix, nu aratati realitatea din tara cand peste 60% traiesc la limita saraciei, ca guvernul Ponta (care este un guvern cu foarte multi penali) pune taxe peste taxe, oare cat credeti ca lumea se va mai uita la televiziunea asta penala si nu o sa iasa in strada? Nu avem de ce sa il criticam pe Base atata timp cat USL a ajuns la putere mintind poporul si toate proiectele pe care le-a avut Boc si ei le-au contestat, acum ei le-au pus in practica. Nu va mai lasa patronasul sa ii criticati cu privire la Rosia Montana, pentru gazele de sist etc...
Si mai as avea un lucru de comunicat pentru domnul Radu Tudor: Prin afirmatia ta ca "ce sunt 40 bani ca mai pune Ponta la acciza de la carburant" eu iti zic ca pentru tine care castigi probabil foarte mult ca altfel nu as putea intelege ca mintiti poporul pe doi lei, probabil ca este putin, dar pentru cei multi care nu iau nici 200 euro pe luna este foarte mult.
Si apropo sper sa nu o mai vad pe sora lui Nastase care l-a facut pe fratiorul ei "PATRIOT" si voi il vedeti martir pe acest OM care a vandut tara.

VA INTREB CE A FACUT NASTASE SA FIE PATRIOT?

Din pacate sant toti niste hoti, iar voi stati in genunchi in fata celui mai mare hor al romaniei, adica Voiculescu si ii aparati, iar posturile lui Voiculescu cred ca ar trebui inchise, ca mint de dimineata pana seara poporul.

La revedere si sper ca nu va simtiti deranjati ca am relatat cateva lucruri adevarate.