Abuzurile din Romania trec oceanul

cristian ban

/ #10221 rusine usl

2014-01-10 11:11

Rusine usl...ne-ati dezamagit. V-am votat aproape 80% sa ne scapati de acest cancer al politicii numit basescu si voi?....coabitati...si nu numai...faceti intelegeri...sunteti toti o apa si un pamant...Rusine sa va fie...sper sa fiti taxati grav la urmatoarele alegeri. Cu parere de rau sunt nevoit sa ii dau dreptate lui basescu cand a spus despre ponta ca este un pisic inofensiv. Poporul va imputernicit cu mandate in parlament sa inlaturati regimul basescu si voi nu sunteti in stare de nimic. Nastase e iar la puscarie in urma unui dosar care sfideaza statul de drept si drepturile omului datorita acestui basescu....o fi prost de nu vo baga pe toti din usl la puscarie sa va saturati de 80% majoritate in parlament. Sunteti numai incompetenti. Eu zic sa mai stati in vacanta pana in martie si asa nu sunteti buni de nimic. E nevoie de petitii initiate de o televiziune ca sa ne facem auziti peste hotare si mapamondul sa afle de abuzurile facute de basescu...rusineeee USL. Eu zic sa iesim in strada ca doar noi poporul putem face ceva in acest sens. Toata clasa politica e formata numai din incompetenti care isi urmaresc doar interesul lor.