Abuzurile din Romania trec oceanul

Imi pare rau ca ne cunoastem asa.

/ #7271

2014-01-10 00:39

Cu dracii pe mine nu am comentat. Am semnat petitia. Sunt absolvent de Cibernetica (Planif.si Cib.Ec.-ASE Buc.) 1984. Nascut si Liceu Hunedoara, armata(9 luni) Focsani, fac.Bucuresti, repart.SF.Gheorghe-CV, Brasov, actualmente Corabia, jud.OLT. Am grija de parintii mei.
Domnilor ! Este o rusine cu acest IMPOSTOR. Ceausescu a fost PUI. Acesta este un criminal. Isi bate joc de oamenii care l-au votat cu mici si bere. S-a ales praful de tara asta pentru multi ani de acum incolo. Ceausescu a avut langa el SECURITATEA. ASTA are SRI, SIE, PARCHET, JUSTITIE< si ... nu mai stiu cate servicii cunoscute sau necunoscute de noi. Dai ordin si in cateva zile ala are dosar. Parca ma vad in filme cu PRoSTI. NU mai este de GLUMA. Nu suntem criminali. NU suntem puturosi, lenesi, cersetori sau escroci NOI. EL ESTE. A nenorocit 20 mil.de oameni din orgoliul lui de DICTATOR. Acest OM- pardon, NENOROCIT trebuie scos din istoria tarisoarei noastre. DE TOT. STERS. RAS. SA I SE DEA 10 trenuri, ca ale REGELUI si sa plece. CU TOT NEAMUL. Frate, copii, etc. Sa fie STERS din ARHIVELE Romaniei. SI, vorba Mariei TEREZA: s-o stergem si sa o luam de la capat. Pentru binele celor care vor ramane in acest spatiu MIORITIC. Demolat, distrus de un dictator cu camrila lui. Boc, Udrea, Videanu, Blaga, Olteanu, si cei multi lingai. Sa le dam si lor ceva. Un sut in CUR sa-l ajunga din spate pe DICTATOR. In jungle AMAZONIANA. Cu o sfoara, o bucata de sapun(pt.spalat) si un CUTIT(pentru extreme urgente). Fara undita. Eventual un(1) peste. De ala de curve.