Abuzurile din Romania trec oceanul


Musafir

/ #2897

2014-01-09 20:23

poate nu se stie ca avem ultimul presedinte comunist,cu state vechi in securitate...pote nu se stie ca sistemul construit in ultimi 10 ani ne va costa si in urmatorii ani.Ma simt tradat de dv.cind eu si majoritatea romanilor nu l-am mai vrut ca presedinte ni l-ati impus pr.ineresele dv.--votul meu unde este? La dv in tara puneti presedinte la iccj dupa ce beti o cafea si primiti asigurari ca "radeti" tot la "sugestii"...culmea am fost facut si hot ca am furat doua milioane de voturi ..oare acum va este rusine ? Cei mai buni procurori au fost aceia care au inchis dosarele marilelui cirmaci---de la devalizarea flotei,bani furati din afara "klavenets"..spalare de bani..trafic cu terenuri,casa data personal...primarul NY a reusit performanta sa isi dea o casa? daca da inseamna ca este in regula si asta este numai 10% fin faptele penale care au fost spalate de MORAR-MACOVEI-KAVESHI si toti subalternii obedienti lor...dar timpul trece si sa dea duumnezeu si sa nu "interveniti" si atunci cind nu va mai fi cu imunitate (si asta inventata) ca compromiterea dv.va fi "mic copil" de ce o sa traqgeti atunci.