Salvati apicultura romaneasca de impostorul Ioan Ursu

Ionut

/ #56 Eu sunt pentru profesorul Ursu

2013-10-30 16:34

Eu sunt din Cluj,am cumparat un stup care este scump intradevar,(oare ce nu este scump in apicultura??)dar este foarte bun pentru iernare si in plus poti sa iti faci ucenicia pe el foarte bine,are absolut toate dotarile.
Chiar recomand un stup pentru fiecare incepator+ multa informatie+multa practica+multa rabdare+mult succes,Ursu Ioan va ofera gratis si multa informatie pe YOUTUBE sau pe blogul sau personal.
Daca ai bani poti sa ti cumperi mai multe sau faci cum am procedat eu,ai cumparat schita(stupul) si de acolo te descurci singur intr un mod mai economic.
E foarte bine ce face si daca nu va convine munca si realizarile lui,fiti voi mai inteligenti si realizati ceva,orice,care sa duca aceasta tara si prestigiul mai departe.
Dar nu jigniti,si nu va comportati ca la usa cortului,omul este ce scoate pe gura........:)asta fara suparare.
Deci nu semnez petitia si daca sunteti mai inteligenti decat dl.profesor de matematica Ioan Ursu,va invit sa va folositi de acest lucru si aratat-im,dar in niciun caz in acest mod.
Celor care au semnat petitia si initiatorilor,le spun ca nu vor duce acest demers rusinos la capat pentru ca totul in viata este matematica.
Ca sa adunati atatea semnaturi va trebuie atatia apicultori,pe care de unde ii mai imprumutati,de prin tarile vecine????
Asa ca blogul acesta este degeaba,si duceti va de munciti ceva prin stupina,atelier,laborator,fabrica de extractie,productie,sau inventati ceva care sa ajute mai mult sau mai putin apicultura din ROMANIA.
JOS PALARIA dl.profesor URSU IOAN!!!!!