Spune NU eutanasierii cainilor comunitari - PROTECTIA ANIMALELOR


Musafir

/ #766

2013-09-09 20:01

Veniți mâine la mitingul anti eutanasiere la parcul izvor la ora 9 cu buletinul. Apropo, instigatoarea la crima nadine sterge comentariile pe care le privește pe facebook si care nu ii convin, deși sunt scrise intr-un mod fff. Civilizat, fara injuraturi si fara a o jigni intr-un fel sau altul. Mă întreb cum o sa ii explice copilului ei activitățile pe care le organizeaza de Sf. Maria, ca si trecutul ei glorios in care făcea pictoriale si emisiunea "Sex cu nadine", de care ne e fff. Dor. Prefer sa o vad învățandu-ne sa facem lucrurile cu care a devenit ea celebra, decat instigand lumea la carnagiu. Dar, din păcate, si lucrurile frumoase din viața omului au un sfârșit . Apropo, familia indoliata pe unde mai face rating si bunicuta pe unde barfeste? Ca acum mai are doar responsabilitatea unui singur copil! Poate așa face fata mai bine? Si, pt cei care imi propun sa adopt un câine, vreau sa spun ca am deja doi de pe strada in apartament, si am mai salvat câțiva din mâinile unor "oameni", si i-am dus la curte. Doar atât permite spațiul ! Pt. Neiubitorii de animale: va propun sa faceți o cerere pt înființarea inchizitiei, ca sa clatiti ochii cu sânge nevinovat mai ales in zile de sărbătoare!