S.O.S. familia!


Musafir

/ #1272 Re: Buna seara.

2013-08-26 23:03

#1270: Marin Irina - Buna seara.

bravo fata draga , eu sunt deja mama si cum copiii nu vin cu manual d instructiuni , ne facem fiecare manualul nostru , adoptand o metoda impaciuitoare si dreapta in loc de o atitudine dictatoriala si plina de ura. Dana isi va feri fetita , e optiunea ei ca mama , are dreptul , dar fetita va creste si tot va afla , poate ca tine , va avea si amici gay. Nu e bine sa ne mintim copiii ,putem sa -i ferim de ce credem ca e nociv si chiar avem obligatia asta dar numai in momentul in care avem puterea noi ca oameni maturi sa discernem intre ce e sau nu nociv. banuiesc ca ai jumatatea varstei mele dar gandesti bine pentru varsta ta , esti matura si pregatita sa fii mama. ideea asta e cu cat marginalizam mai mult o minoritate cu atat va face mai mult zgomot , ei au existat intotdeauna si vor exista dar niciodata nu vor periclita statutul familiei de care multi se ingrijoreaza. din destule informatii , la fel ca tine , am aproape certitudinea ca e genetic si in general si intr-o proportie zdrobitoare , al doilea nascut al unei familii sau cel mai mic .




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...