S.O.S. familia!

Dana Captilin
Autorul acestei petitii

/ #1174 Re: Re:

2013-08-25 18:33

#1150: - Re:

Aveti dreptate, ar fi trebuit, inainte sa sterg, sa va solicit acest lucru. Mea culpa!, si iar scuze!

Dar in mintea mea sunt inca, desi sterse, toate tonele de mizerii lasate pe-aici de cei care apara homosexualitatea, si o fac virulent si pana la blasfemie, fara limita, asadar m-am gandit ca acele randuri vor fi un nou precedent pt alte si alte mizerii. Uneori mi-as dori sa nu am numai eu acces la administrarea petitiei. Mai multa munca de curatenie am ajuns sa fac, decat de sustinere a valorilor traditionale si in acord cu firea omeneasca.

Intr-adevar,"eufemismele ne fac o defavoare imensa pentru ca paveaza drumul pentru minciunile altora".

Da, petitia este un efort colectiv si multumesc lui Dumnezeu ca ne-a adunat, sper cu tot sufletul sa scoatem din petitia asta tot ce se poate scoate, sa nu ramana doar un strigat pe-o pagina.

Ati putea relua textul, daca nu va cer prea mult, daca se poate. Eu oricum imi acord cam tot timpul, de cand am initiat petitia, acestui subiect. Nu e tocmai un subiect ce poate fi tratat la modul simplist, avand aspecte socante chiar, dar mi-l asum cu toata energia de care dispun.




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...