Il sprijinim pe Emil Petru si sustinem integritatea sa

Tavia
Musafir

/ #23 Emil

2013-07-17 11:57

Sper sa se dovedeasca ca defapt cel care este in spital poarta cea mai mare vina. Cand cineva este baut(cat ii trbuie la un copil de 18ani sa bea?)nu este raspunzator de faptele lui si oricat ai cauta sa ocolesti situatia cateodata (din pacate) se intampla ce s-a intamplat. Sunt convinsa ca daca era o posibilitate de a evita accidental Emil ar fi facut-o. Cateodata din nefericire li se poate intampla si oamenilor cu mai multa experienta in ale condusului. E regretabil pentru ambele parti deoarece amandoi intr-o forma s-au acum isi rateaza viitorul. Sa-l ajutam pe Emil sa-si dovedeasca partea lui de vina care nu este omor cu intentie. Dupa parerea mea este un accident stupid cauzat de un tanar in stare avansata de ebrietate asa cu relateaza o mare parte din comentariile de aici. Eu sunt la mare distanta dat un om inteligent trage concluziile corecte din aceste ccomentarii.Sper ca avocatul sa fie pe lungimea mea de unda si sa citeasca toate aceste comentarii care scot la iveala anumite aspecte ale celor intamplate.