Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Seful de la PIP

/ #4150 Pentru cei de la PIP

2013-05-26 08:16

Desi, initial n-am vrut sa mai intru pe aici sa vad ce se mai scrie, la insistenta cuiva, am zis : " hai sa vedem ". Vad ca sunt aici mai multe persoane pro decat contra mea. Dupa cum banui eu doar unul este contra, care este in stare sa calce pe cadavre dar in fata este cel mai bun prieten ( 98% banui despre cine este vorba, nu-i dau numele pentru ca exista cei 2% nesiguranta ). Prin proceduri specifice de IT pe care le cunosc foarte bine se poate identifica locatia exacta de unde se scriu aceste mesaje. Sigur, n-am sa stau sa fac cercetari acum pentru ca n-am intentia sa-l/sa-i dau in judecata pentru calomnie pe cel/cei care arunca vorbe goale, fara acoperire, desi sunt indreptatit sa o fac. Atata poate/pot el/ei si cu asta basta ! Exista si o vorba : cel mai destept cedeaza primul. Totusi, cei care fac afirmatii ar trebui sa aiba bunul simt sa-si dea si numele precum si sa vina cu dovezi prin care sa ateste cele afirmate! E usor sa vii ca anonim si sa arunci cu noroi fara sa prezinti si dovezi vis-a-vis de cele afirmate! Acum hai sa vedem cine a ramas la PIP. Inafara celui mai bun sef de formatie din PIP si cel mai vechi si cu bun simt si cu toate calitatile necesare, restul nu au fost alesi de mine, ei fiind cazuri sociale sau caz sot-sotie! Cu alte cuvinte, au fost impuse de CCM. In rest, tot ce se scrie aici sunt pure afirmatii gratuite. Nu te costa nimic sa arunci cu noroi fara sa prezinti dovezi si ca anonim !