Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

adevarul ... nu truth

/ #1854 pentru alain ... delon, alain ... prost, prost, prost rau de tot ... chiar in toate "posturi(le)"

2013-03-11 22:24

Tu chiar esti prostul de serviciu?

Te-am rugat sa prezinti dovezi (te-ai laudat ca ai documente mai abitir decat DNA-ul); dar tu ce faci: indrugi verzi si uscate in timpul celor 8 ore de lucru - exceptand cazurile in care esti in postura de pilot al autoturismului de serviciu din dotare de parca ai fi angajat pe post de raspandac!

Nu ai decenta si nu poti sa te abtii pana nu-i pupi in c.. pe tambalgiu si pe cei din formatia lui de flasnetari si trombonisti? Vezi sa nu cumva sa te puna sa le sufli si in "tromboane"!
Nu poti sa te abtii pana nu-l musti de c.. pe Roibu?
Este vreo postare de-a ta in care sa nu-l "injuri" pe Roibu si sa nu bati campii cu "... a fost odata"?
Cine esti de fapt si de drept? Cand spui ca nu lucrezi in Oltchim; cand spui ca esti salariat al Oltchim de aproape 15 ani. Care este adevarul? Iti reamintesc ca ai afirmat ca esti amanta tambalagiului iar acum dai dovada ca esti doar o "coarda ordinara" ... dar nu de tambal.
Dupa cum insisti sa-ti etalezi ineptiile, sa-ti versi ura la adresa vechii conduceri a Oltchim si sa proferezi ameninţări la adresa salariatiilor de la Oltchim (si citez: "numai ca vedeti ce faceti, sa nu se infurie al'de Piperea si sa va trimita direct acasa..." sau "nu stiu daca am reusit sa ma cobor la nivelul tau, chiar trebuie sa fac eforturi") parca ai avea ceva de castigat de pe urma acestor actiuni ale tale.
Ai inceput sa mirosi a TNL-ist angajat in lupta pentru obtinerea postului de director general al Oltchim.
Crezi ca ai sanse cu astfel de program de (laturi) restructurare?

Ti-am mai spus ca topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Salvati OLTCHIM si ARPECHIM! Nu trebiuie sa o confisti tu pentru "DISTRUGETI OLTCHIM"!

Daca esti asa destept precum te dai si vrei sa ne faci pe noi sa credem, creeazi-ti propria petitie in care sa-ti debitezi ineptiile impreuna cu toti cei asemenea tie; poate reusesti sa-ti prezinti si propriul program de redresare a Oltchim! Sau nu te pricepi? Hai sa te vad! Crezi ca poti?

P.S. Orice postare de-a ta care va fi contrara topicului de discutie creat automat VA FI "RAPORTATA CA AVAND UN CONTINUT INADECVAT" PENTRU A FI STEARSA DE CATRE AUTORUL PETITIEI!