Demisia, Titus Corlatean!
Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Demisia, Titus Corlatean!
|
Musafir |
#12014-11-02 17:42puie ponta |
|
| |
|
Musafir |
#22014-11-02 17:45Demisia, Titus Corlatean! |
|
| |
|
Musafir |
#32014-11-02 17:46Dragi romani, desteptati-va. |
|
| |
|
Musafir |
#42014-11-02 17:47Hoții nu ne lasă să votăm! vrem voturi libere pentru toți! |
|
| |
|
Musafir |
#52014-11-02 17:47Cine are timp sa stea ore in sir la coada la vot? E un drept constitutional, nu o corvoada de implinit. Evident ca declaratiile tipizate ca nu ai mai votat in alte centre sunt o metoda de a descuraja votul diasporei si al studentilor. Si evident ca, in Romania, s-au terminat urgent cele din preajma universitatilor, incat studentii nu au mai putut sa voteze. |
|
| |
|
Razvan |
#6 Demisia2014-11-02 17:48Da-ti demisia, moncher! Diaspora nu este bataia ta de joc. |
|
| |
|
Musafir |
#72014-11-02 17:50ciuma rosie trebuie sa dispara si asta este reprezentativ ! |
|
| |
|
Eugen Suman |
#8 rusine!2014-11-02 17:52Demisia Titus Corlatean! Nu e posibil asa, sunteti disperati, orice ati face tot va ia DNA-ul, n-ati inteles deja? Sunteti beliti, cum singuri ati zis! Ati pierdut deja! |
|
| |
|
Musafir |
#9 Ionela P.2014-11-02 17:53Ati viciat batjocoritor rezultatul alegerilor din diaspora. Vă era frică, pentru că în diaspora nu ar fi fost votat Ponta? DEMISIA!!!! Vrem oameni competenti si demni! Plecati! |
|
| |
|
Musafir |
#102014-11-02 17:55Incompetenta se plateste! |
|
| |
|
Musafir |
#112014-11-02 17:55Jos mafia PSD-ista! |
|
| |
|
Musafir |
#122014-11-02 17:57Ar fi bine sa se aleaga o alta persoana mai capabila, pana la organizarea celui de-al doilea tur. Parerea romanilor conteaza in tara asta, poporul conduce, nu altcineva! |
|
| |
|
Musafir |
#132014-11-02 17:58sustin demisia Titus Corlatean! |
|
| |
|
Musafir |
#142014-11-02 17:59Felicitari MAE si dl. T Corlatean, ati reusita sa faceti Romania pe plan extern sa arate ca o republica bananiera. |
|
| |
|
Musafir |
#152014-11-02 18:00CIUMA ROSIE CREDEA CA NOI CEI DIN DIASPORA NU O SA MERGEM LA VOT ,UITE CA S-AU INSELAT |
|
| |
|
Musafir |
#162014-11-02 18:00Incompetenta voita! |
|
| |
|
Musafir |
#172014-11-02 18:01Romanii au ajuns bataia de joc a unui stat mafiot. Orice cetatean ar dreptul constitutional de a-si exercita dreptul la vot. Rusine! |
|
| |
|
Musafir |
#182014-11-02 18:01Cuie Morlatean !!! |
|
| |
|
Musafir |
#192014-11-02 18:02Probabil se tem de votul celor din afara si ar putea fi acuzati de premeditare... |
|
| |
|
Musafir |
#202014-11-02 18:03As injura, dar nu-i frumos. no comment. Demisia! |
|
| |
|
Musafir |
#212014-11-02 18:04rusine! rusine!rusine! |
|
| |
|
Musafir |
#222014-11-02 18:04Demisia!!! |
|
| |
|
Musafir |
#232014-11-02 18:07Puie monta ! |
|
| |
|
csakiro |
#242014-11-02 18:07tot respectul pentru cei din diaspora pentru indirjirea cu care lupta impotriva acestei "umilinte publice" |
|
| |
|
Musafir |
#252014-11-02 18:08Nu cred ca este vorba de incompetenta, au avut mult timp la dispozitie sa organizeze aceasta campanie electorala. Consider intentionata aceasta ``proasta`` organizare si sunt convins ca nu o sa isi dea demisia, la fel cum nici domnul Ponta nu si-a dat demisia cand a fost prins cu ditamai plagiatura de doctorat. Mi-e sila! Demisia, va rugam! |
|
| |
|
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie