Az állampolgárságuktól önkényesen megfosztott felvidékiekért
Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Az állampolgárságuktól önkényesen megfosztott felvidékiekért
|
Musafir |
#12012-03-06 19:03A Kárpát-medencei magyar szolidaritás jegyében TTT |
|
| |
|
Musafir |
#22012-03-06 19:14ne hadjátok,,magatokat,,HAJRÁ FELVIDÉK,,,MI IS OTT ÁLLUNK,,MELLETETEK... IGY KÖNNYEBB ÖSSZEGOGÁS..KELL..OTT VAN AZ ERŐ... ÜDV,,ZSUZSA NÉNI |
|
| |
|
Musafir |
#32012-03-06 19:20Egységben az erő! Jogokat minden magyarnak, ífy felvídéki testvéreinknek is! |
|
| |
|
Berci |
#4 Bölön 608 szám, Kovászna megye, Erdély-Románia2012-03-06 19:22Egységben az erő! |
|
| |
|
Musafir |
#52012-03-06 20:40Elkepeszto,hogy miket engednek meg maguknak a szlovakok..s az Eu hol van??? |
|
| |
|
Musafir |
#62012-03-06 21:20Felhaborito ,hogy Europa kozepen egy allam megengedheti maganak hogy onkenyeskedjen sajat allampolgaraival!Remeljuk ,hogy segit valamit ez az osszefogas! |
|
| |
|
Musafir |
#82012-03-06 21:43Balkán stílus. |
|
| |
|
Musafir |
#92012-03-07 01:08Igyekszem eljuttatni a legtöbb barátomhoz. Örülök, hogy aláírhattam. |
|
| |
|
Musafir |
#102012-03-07 11:40Összefogni ! |
|
| |
|
Musafir |
#112012-03-07 12:45Most igazán veszélyes, hogy választások jönnek, és ők ki vannak zárva! Ha lakcímük sincs, hogyan lehet pl. autót venni?? |
|
| |
|
ildi |
#13 Re:2012-03-07 12:50Én írtam a brüsszeli Antidiszkriminációs Bizottságnak, hogy egy egész kisebbséget fosztanak meg jogaiktól Szlovákiában, erre azt válaszolták, hogy írjak a pozsonyi székhelyű Emberi Jogi Bizottságnak!Nyilván viccnek szánták! Ezzel nem foglalkozik a híres bizottságuk, csak hazánkkal!!! |
|
| |
|
Musafir |
#142012-03-07 13:03Itt az idő,hogy ne csak a szánkat szellőztessük,hanem valamit tegyünk is az idegenbe szakadt honfitársainkért! |
|
| |
|
Éjszakai utazó |
#15 nightstrider76@gmail.com2012-03-07 13:45Létre kellene hozni egy radikális, potens pártot a Felvidéken. |
|
| |
|
Musafir |
#162012-03-07 14:55Ún. szlovák állampolgárság, csak úgy, szűnik meg amikor szlotáviát visszacsatolják eredeti tulajdonosának. Ekkor az egész felvidék lakosságának megszűnik a szlotáv "állampolgárság", és csak Magyar lesz. Trianon revíziót! |
|
| |
|
Musafir |
#172012-03-07 17:19Az EU vegye figyelembe és intse meg Szlovákiát, hogy tartsa be az emberi jogokat a Felvidéken! |
|
| |
|
Musafir |
#192012-03-07 20:07Unós tagsága óta Szlovákia folyamatosan nyirbálja a magyar nemzeti kisebbség jogait. Hogy ezt a folyamatot megállíthassuk, kérlek csatlakozz. |
|
| |
|
Musafir |
#202012-03-07 21:37Elakad a hangom ha hozzá kell szólnom! Örülök a kezdeményezésnek! |
|
| |
|
Musafir |
#212012-03-07 22:26 A nemes cél érdekében |
|
| |
|
Musafir |
#222012-03-08 08:53Nagyon helyes hogy melléjük állunk mi itt Erdélyben hisz ők mindég felnéztek ránk és cselekedeteink példaértéküek voltak számukra |
|
| |
|
Musafir |
#23 1118 Budapest Regös u. 12.2012-03-08 10:28Az egész abszurd, de velünk ezt meg lehet csinálni. |
|
| |
|
Musafir |
#242012-03-08 11:54Írjátok alá minél többen! |
|
| |
|
Musafir |
#252012-03-08 12:45Egy európai jogállamban megengedhetetlen, hogy egy pusztán szubjektív (és nacionalista) megfontolásból bárkit is önkényesen megfosszanak a születés útján szerzett állampolgárságától! Szlovákia tartsa be az alapvető emberi jogokat..! |
|
| |
|
Schimbarea nu se întâmplă dacă tăceți.
Autorul acestei petiții a luat atitudine și a acționat. Veți face la fel?
Alte petiții care v-ar putea interesa
Punem la dispoziția dvs. găzduirea gratis a petițiile online. Aveți posibilitatea să publicați petiții online la un nivel profesional folosind serviciile noastre dedicate. Petițiile noastre se regăsesc în mass media în fiecare zi. Publicarea petițiilor prin intermediul serviciilor noastre oferă impact și vizibilitate către publicul larg cât și către persoane ce au putere de decizie