Vrem descalificarea bunicii!(MPFM)

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Vrem descalificarea bunicii!(MPFM)


Musafir

#26

2014-01-29 15:08

asa ceva nu sa mai pomenit in nici o editie si nici no sa se mai intaple,Afara cu ea din competitie.

Musafir

#27

2014-01-29 15:08

nu ne place"vrajitoriile"bunici,nea speriat si pe noi telespectatorii.VREM DESCALIFICAREA EI!

Musafir

#28

2014-01-29 15:08

eu sper din suflet sa fie luat la cunostinta ca aceasta doamna Maria sa fie descalificata .
Miha Shi atat

#29 Va multumesc

2014-01-29 15:08

Va multumesc!
DANIEL

#30 BUNICA DESCALIFICATA!

2014-01-29 15:09

NU O MAI SUPORTAM PE BUNICA,VREM IESIREA EI DIN COMPETITIE!

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-01-29 15:12


Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-01-29 15:13



Musafir

#33

2014-01-29 15:13

solicitam CNA sa analizeze promovarea ritualurilor oculte intr-o emisiune de divertisment in scopul de a induce starea de tensiune in randul participantilor

Musafir

#34

2014-01-29 15:15

Nu putem tolera minciunile si rautatea "Doamnei" Maria.
Emiliano De La Cuadra

#35 SATANA

2014-01-29 15:15

Să nu credeți mesajele celor care spun că nu este nimic grav sau nu este adevărat . Cei care spun așa vor să vă plăcălească și sunt Satanale în chip de om . Satanale se apără între ele . Scopul SATANEI este să vă facă să credeți că ea nu există .


Musafir

#36

2014-01-29 15:19

.mai trebuie vreun comentariu , ? e clara treaba , aceasta baba nemernica n-are ce sa caute intr-un shou matrimonial si sa i se permita sa faca si sa practice asemenea mosmoande .POATE DA-TI ODATA MATERIALUL ALA SA VADA SI CONCURENTII DESPRECE VBIM NOI SI SA NUMAI TOLERATI ASEMENEA FACATURI CU ASEMENEA BABE BEZMETICE!
Musafir 007

#37 Inadmisibil !

2014-01-29 15:26

Aceasta petitie trebuia facuta odata si odata,nu mi se pare normal ce se promoveaza la tv.Stiu ca o sa spuneti voi,unii carcotasi ca ar trebui sa ne intereseze altceva ,bla bla uri de acest gen ,insa daca faceti parte din categoaria oamenilor ce vizioneaza acest show si se implica sufleteste de unii oameni de acolo ,nu trebuie sa fie legati la ochi ca unii dintre dvs,care refuza de departe sa vada adevarul !
Asa ceva nu se poate promova la TV !
Conform CNA "Practicile oculte, paranormale sau exorcismul trebuie tratate cu obiectivitate corespunzatoare, in cadrul unui pluralism al punctelor de vedere" si "Nu pot fi difuzate emisiuni interactive in care publicul apeleaza la vrajitori si ghicitori sau la alte activitati interzise prin lege"!

Mihaela Shi atat
Autorul acestei petitii

#38 Re: Inadmisibil !

2014-01-29 15:26

Musafir 007

#39 Re: Re: Inadmisibil !

2014-01-29 15:28

#38: Mihaela Shi atat - Re: InadmNu ai pt ce Mihaela. Eu vad doar purul adevar si atat !

 


Musafir

#40

2014-01-29 15:30

Draga staff, urmaresc aceasta emisiune de primul sezon de cind era la celelalt post tv ...dar nu am vazut o persoana care sa se comporte asa , sa vorbeasca foarte urtit , sa jignmeasca in ultimul hal , sa blesteme si a culminat cu acele practici oculte facute in baie ,cind a fost intrebata daca a facut ceva in baie ...ea a spus ,ca nu dna Mirela nu am facut nimic , am fost la toaleta si m-am spalat pe mini ...apoi au inceput sa vina mesaje sa se spuna cu lux de amanunte tot ce a facut , a primit Marianita scrisoare de la prietenele ei , dupa interventia telefonica al tatalui lui Traian , acesta s-a dezlantuit la adresa ei ...pe buna dreptate ca facuse acele gesturi cu rufele aratate la camera ... dupa finala de simbata .. a stat si s-a gindit ea cum sa se scoata si a incropat ..o poveste ,, sa o creada doar ea iar luni in emisiune a incercat sa se scuze ,ca vezi a facut asta ca sa ,, demagnetizeze ,,tensiunile din casa ... , de ce a pomenit numele celor 4 , cu ce scop si a urmat ziua de luni cu aceleasi vorbe dure , jigniri si blesteme la adresa sotului Iulianei ...asa ceva nu se poate admite , dupa cum vedeti in continuare se comporta la fel , nu tine cont de nimeni si de nimic , doar ea are dreptate .Stmate Staff , sper sa nu treceti cu vederea peste asa ceva ... de cind este aceasta emisiune , au fost certuri , s-au mai jignit ... dar in aceats editie s-a ajuns mult prea departe , daca chiar este o emisiune care se respecta si vreti sa mai aveti telespectatori care sa se uite la aceasta emisiune , trebuie sa luati masuri , masuri urgente ... ce pot invata copii astia din casa de la asa o persoana ,ei au venit sa se casatoreasca nu sa vada cum sunt urmariti la orice pas , nu sa fie jigniti , va rog luati masuri , masuri drastice .. daca ve-ti inchide ochii si veti trece cu vedea ce a facut in casa de la inceputul concursului , inseamna ca acceptati asemnea persoane doar pentru AUDIENTA , iar titlul acestei emisiuni nu isi mai are rostul sau puteti schimba titlul din MPFM , in CE VRAJI A MAI FACUT BUNICA MEA,, !Sper sa luati masuri cit mai urgente cea mai corecta masura este DESCALIFICAREA ,, pentru tot ce a facut ,pentru scandalul facut de ea incasa ,in nici un caz INLOCUIREA , EI CU MAMA LUI LAURENTIU ,, ca asta inseamnaca o FAVORIZATI !

Musafir

#41

2014-01-29 15:32

Vrem descalificarea bunicii!
Alina Alinush

#42 Re:

2014-01-29 15:33

#41: -

Semaneaza petitia!

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-01-29 15:34



Musafir

#44

2014-01-29 15:35

vrem descalificarea babvei vrajioare

Musafir

#45

2014-01-29 15:51

Vrem descalificarea bunicii!(MPFM)

Musafir

#46

2014-01-29 16:00

E inadmisibil cum aceasta femeie mai poate fi tolerata in competitie.Prin tot ce a facut si prin comportamentul ei,a aratat cita rautate poate exista intr-un om.A invrajbit pe toti din casa unii impotriva altora.Nu mai exista pace si armonie.Prin titi poerii emana numai rautate.Poate vreti sa faceti cursuri de vrajitirie in casa?

Musafir

#47

2014-01-29 16:10

Sunt de aceiasi parere cu ceilalti de a descalifica aceasta d-na Maria pt.toate rele din casa si aici ma refer la vorbitul urat ,la grija celorlalti din casa daca fac curat,daca spala rufe si cate spala ,daca se saruta sau nu ,s.m.a

Musafir

#48

2014-01-29 16:16

nu se poate ca o persoana sa faca atata rau in jurul ei numai ca ea si nepotul ei sa ajunga in marea finala

Musafir

#49

2014-01-29 16:19

VREM BABA AFARA!!!!

Musafir

#50

2014-01-29 16:24

Nu trebuie incurajat acest fel de practici in general, cu atat mai mult la televiziune.