Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia


Musafir

#7626

2014-01-16 23:18

Nu-l mai suport pe javra ordinara care de 10 ani isi bate joc de noi.

Musafir

#7627

2014-01-16 23:18

M-am saturat de Basescu intr-atat incat cand il vad imi vine "sa bora** carabusi" si in egala masura ma apuca lehamitea vizavi de inactivitatea USL in sensul revenirii Romaniei pe drumul cel bun ! Pe cand raspunderea materiala a magistratilor si functionarilor publici pentru deciziile lor "gresite", atunci cand sunt gresite ??? Cred ca va mai curge apa pe Dambovita pana voi vedea o astfel de lege...joc de glezne intre USL si Basescu si atat !!! :(

Anonymous

#7628

2014-01-16 23:18

jos basescu

Musafir

#7629 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: INFECTII DE LA LATRINA 3

2014-01-16 23:18


Musafir

#7630

2014-01-16 23:18

La Auchwitz

Musafir

#7631

2014-01-16 23:18

Doamne ajuta!Sa speram ca de aceasta datavom realiza ceva

Musafir

#7632

2014-01-16 23:18

Mizerabil! Asa ceva nu s-a mai vazut nicaieri ca un presedinte sa fie atit de arogant. Dar asestea sunt "ultimele zvarcoliri".

Musafir

#7633

2014-01-16 23:18

buna idee! dar dupa parerea mea, ar fi trebuit un jurnalist mai incisiv, eu personal l-as fi intrebat pe netrebnicul mincions despre exclusivitatea fiica=sii cu brd in programul prima casa...sau nici despre asta n-a auzit?? buna aceasta petitie, dar mai bine lumea s-ar mobiliza sa iasa in strada, nu doar sa semneze. cat sa mai suportm acest ...nu stiu cum sa-l denumesc, animal nu...ar fi o jignire pentru animale...poate cum spune mircea, aceasta forma de viata ..hoata, prefacuta si care deja provoaca sila multora dintre noi..aceste netrebnic minte si cand respira..NE AM SATURAT!!!!!


Musafir

#7634

2014-01-16 23:18

Ne-a vandut rusilor avest infivid si si-a batut joc de noi di tara ani de zile.

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-01-16 23:19


Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-01-16 23:19



Musafir

#7637

2014-01-16 23:19

ar trebui sa lasam sa ne conduca un strain , romanii sunt hoti si lasi!

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-01-16 23:19


Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-01-16 23:19



Musafir

#7640

2014-01-16 23:20

Acest psihopat tradator si vanzator de tara
trebuie inlaturat cat mai repede de la conducerea tarii. Am votat USL in primul rand pentru acest lucru. Prin voturile noastre au ajuns in Parlament o groaza de neaveniti, care acum stau si mediteaza la afacerile lor. Le cer liderilor USL sa corecteze toate legile mutilate de Basescu pentru a omori hidra cu sapte capete creata de acest monstru. Ceausescu a fost in fond un patriot, Romania a fost o tara respectata in acel timp. Vreau sa traiesc intr-o tara independenta si suverana. Jos Basescu!

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-01-16 23:20


Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-01-16 23:20


Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-01-16 23:20



Musafir

#7644

2014-01-16 23:20

Sunt din SATU MARE dar stau mare parte a anului in Franta la fiica mea.
Chiar daca nu va demisiona macar sa vada lumea ca luam atitudine si suntem solidari impotriva acestui dictator !

Musafir

#7646

2014-01-16 23:21

acest om nu a reprezentat si nu reprezinta Romania cu demnitate si onoare.Un asemenea presedinte va ramane o rusine in istorie.

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-01-16 23:21



Musafir

#7648

2014-01-16 23:22

Sunt exact al 35011-lea semnatar al acestei petitii un roman plecat din tara natala din 2010 din cauza clicii patronate de acest marinar cu pretentii de presedinte. N-am mai suportat injosirea la care am fost supus impreuna cu toti cetatenii acestei tari,injosire perpetuata timp de 9 ani de acesst dictator modern. Cand nu a mai putut fi suportata aceasta stare ? exact cand parintilor mei le-au fost pur si simplu furate 25 de procente din salariu dupa fix 25 de ani de munca . Dupa aceasta eroica fapta facuta(nu executata) de dictatorul modern mai sus amintit am ajuns la concluzia ca-mi pot cauta o viata in alta tara pentru ca viata in tara mea natala nu mai exista de mult, viata mea de acasa fiind deja amanetata de acest salvatore de la patria la FMI. Dar probabil ca omul care ne invaata cum se bea wiskyul probabil ,si nu probabil, crede ca nu m-a umilit destul si infige si mai adanc cutitul mojiciei sale infecte in rana deschisa a orgoliului romanului simplu plecat de acasa din cauza lui si isi imprastie veninul aproape in fiecare seara la ora fixa precum picatura chinezeasca . Ma chinui din rasputeri sa-i explic francezului simplu ca nu asta e romania reala, cea pe care o vad prin acest dictator modern, ca romania reala este una curata,nu imaculata nu pura, doar curata.Dar multumesc lui Dumnezeu reusesc. Si va rog daca aveti posibilitatea transmiteti-i dictatorului ca voi reusi in continuare oricat s-ar chinui el sa cosmetizeze Romania mea exact ca intr-un film horror de la Holiwood. Cu speranta ca imi voi recapata viata lasata amanet de acest cancer al romanului simplu,pe numele lui Traian Basescu,va rog sa-mi faceti auzita vocea Antena 3

Acest articol a fost șters de către autorul petiției (Arata detaliile)

2014-01-16 23:22



Musafir

#7650

2014-01-16 23:22

un ticalos greu de gasit in lumea asta si fara pic de minte,altfel cum ar putea sa creada ca ar mai fi cetateni normali care sa il sustina.nici daca ar vrea un om (care nu are legatura cu afacerile familiei si a celor care beneficeaza de pe urma acelor afaceri)nu ar avea nimic bun despre TRAIAN BASESCU....Becali,Voiculescu si multi alti care au dat dovada de multa omenie nu pot fi comparati cu cel mai putin ticalos,lingau de gaoaza cacaceoasa numita BASINA...(mama ei de tastatura ca scrie ce vrea ea)Basescu Traian.Oare din ce am comentat reiese ca cel despre care este comentarul ar fi o gaoaza ?ce scoate din el chesti urat mirositoare ca sa nu-i piarda urma lingai?Cacaciosu asta ia pielea de pe popor si in loc de leacuri pune sare pentru satisfactia lui si alor sai si spune poporuluica asa trebuie sa ii usture ca sa TRAIASCA BINE,nu ar putea sa faca si el o fundatie sau cate o casa,nu trebuie sa faca sate sau spitale pentru cei care sant foarte saraci.Nu are nici un rost cu asta nu are rost sa mai chinuim,nu e bun nici ca om in puscarie cu atat mai putin ca presedinte...SA MOARA IN CHINURI,sa naiba parte de tarana,e mai rau decat Ceausescu deci sa MOARA si BASESCU.