Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia

In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#35851 Re: Re: Re: Re: basist = prost

2014-01-24 15:55

#35849: Heil Hitler - Re: Re: Re: basist = prost

Vaaaaaiii !!! Cat esti de prost !!!

voiculescu e o PERSOANA PRIVATA ce poate raspunde in fata justitiei, pe cand bas (idolul si seful tau indirect) este PERSOANA PUBLICA, respectiv PRESEDINTE si este PROTEJAT de institutiile alea care-l trag la raspundere pe voiculesu !!!


Si mai ziceai ca nu esti basist (prost) !!!


Exemplul dat de tine mai sus dovedeste inca odata !


Nici o sansa sa-ntelegi, dar nu e vina ta, e vina mea ca incerc sa i explic orice unui basist (prost) !

 

basistii sunt si putini si prosti !!!

 

basistu' s-a camuflat in antibasist, si atunci : Trebuie o petitie catre Academia Romana ptr. ca in viitorul DEX sa existe cuvantul "basist" si explicatia acestuia ! :)))


basistii sunt in moarte clinica, e timpul sa-i ajutam !



Musafir

#35852

2014-01-24 15:56

mult nu ,o sa mai stea /acolo
Heil Hitler

#35853 Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

2014-01-24 15:59

#35851: In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste... - Re: Re: Re: Re: basist = prost

Ma prostule, sa stii ca si persoanele care vremelnic au imunitate vor plati dupa ce isi termina mandatul. Vezi cazul Nastase. Dupa ce a terminat sa fie vataf peste tara a platit. Asa cum sper ca va plati si basescu dupa ce va termina sa fie vataf peste tara. Si cum sper si voiculescu sa plateasca. Acum e bine? sau tot nu ai inteles?...e grele?


Musafir

#35854

2014-01-24 16:01

sunt extrem de indignata pentru faptul ca am fost disponibilizata pe nedrept in anul 2010 dintr o institutie publica fiind singura pe postul respectiv cu multi ani in urma apoi in timp organigrama a fost aranjata in asa fel incit sa se poata debarasa de mine directorul de atunci ca nu am fost recomandata de o persoana politica portocalie asta mi a spus chiar el dupa aceea la aprox 1 an mai tirziu cind nici el nu mai era in functie cu putere de decizie ca atunci
In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#35855 Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

2014-01-24 16:03

#35853: Heil Hitler - Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

Mai prostalau analfabet, de cand si pana cand are bas IMUNITATE ptr.orice in afara de declaratiile politice ???

Doar in capul tau de basist(prost) poti sa crezi asa ceva !!!

nastase ???

hahahahahaha !!! esti pe dinafara cu subiectul, intreaba-ti seful indirect... !

 

basistii sunt si putini si prosti !!!

 

basistu' s-a camuflat in antibasist, si atunci : Trebuie o petitie catre Academia Romana ptr. ca in viitorul DEX sa existe cuvantul "basist" si explicatia acestuia !



basistii sunt in moarte clinica, e timpul sa-i ajutam !

 

P.S. Prostalaul de "heil hitler", nu doar ca-si dovedeste baseala, dar el basistul (prostul) face pe altii...prost !

hahahahahahaha !!!   hahahahahahahaha !!!   hahahahahahahahaaha !!!


Heil Hitler

#35856 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

2014-01-24 16:06

#35855: In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste... - Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

Doamnee....cat de retardat sa fiiii....ba tu nu intelegi ca putin ma intereseaza daca are imunitate sau nu, pe mine ma intereseaza sa plateasca mai devreme sau mai tarziu...si dute draq de idiot ce esti...tu chiar disperi oamenii cu prostia ta.

Tu ce vrei sa ma faci? sa il pup in cur acum pe basescu sau ce vrei?  vrei sa ma faci sa il pun in cur pe voiculescu? sau ce vrei?

sa le sugi tu pula la amandoi

Je

#35857 Basescu are bun simt

2014-01-24 16:06

Bai uslamistilor invatati ceea ce inseamna bunul simt de la Basescu, care ar fi putut iesi repede sa dea vina pe Ponta si pe gasca lui de incompetentipentru moartea acelor 2 oameni din accidental aviatic.
Daca asa ceva s-ar fi intamplat in timpul mandatului Boc antenele jegoase ar fi urlat luni de zile dand vina pe Basescu si Boc
antiuslam

#35858 maimute uslamiste

2014-01-24 16:11

afara, afara cu maimutele uslamiste din tara!!!!!
In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#35859 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

2014-01-24 16:12

#35856: Heil Hitler - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

hahahahahahahahahahaha !!!   hahahahahahahahahahahahaha !!!   hahahahahahahahahahahahahahahahaha !!!

Nu te intereseaza ca are imunitate...dar te intereseaza !!!

Citeste-ti comentariul anterior ca sa te dumiresti, prostalaule !!!

hahahahahahahahahahahahahaha !!!   hahahahahahahahahahahahaha !!!  hahahahahahahahahahahahahahahaha !!!

prostul (basistul) a ajuns sa spuna cine-i prost !

hahahahahahahahahahaha !!!    hahahahahahahahahahahahahaha !!!   hahahahahahahahahahahahaha !!!

 

basistii sunt si putini si prosti !!!

 

basistu' s-a camuflat in antibasist, si atunci : Trebuie o petitie catre Academia Romana ptr. ca in viitorul DEX sa existe cuvantul "basist" si explicatia acestuia ! :)))



basistii sunt in moarte clinica, e timpul sa-i ajutam !  :)))



Musafir

#35860

2014-01-24 16:13

Cred ce azi, orice fel de comentariu este tardiv

Musafir

#35861 Eu votez ca cei de la antena 3 sunt rude cu grecul Onan!...:)

2014-01-24 16:13

Pai daca vedeti cum dau din gura, popa gadea si ce stiu ce ar fi de meserie badea, te gandesti ca ei trebuie sa fie urmasii anticului grec Onan...:) Ca asta e tot ce va transmit! Onanie!
Heil Hitler

#35862 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

2014-01-24 16:16

#35859: In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste... - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

Tu chiar nu iti dai seama cat de prost esti?...pai cum sa nu aibe ma boule imunitate, daca sunt mana in mana cu procurorii (mai ales cand sunt la conducere),ei ii numesc. nu eu le dau imunitate, procurorii lor le-o da. cat de prost sa fii sa nu iti fi dat seama pana acum? asta incerc eu...sa "trezesc" lumea si sa inteleaga ca astia de ne conduc sunt doar niste hoti de tara....dar tu...cine draq stie ce cacat oi fi avand in loc de creier


Musafir

#35863

2014-01-24 16:20

Ati uitat de petitie ,oameni buni ,si BASESCU ESTE BINE IL DOARE UNDEVA DE NOI TOTI ".!
In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#35864 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

2014-01-24 16:22

#35862: Heil Hitler - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

hahahahahahahaha !!!  hahahahahahaha !!! hahahahahahahaha !!!

oaia basista si-a pus haina de antibasist spunand cum a zis el...exact ce-am zis eu( a se citi comentariul cu institutiile ce-l protejeaza pe bas) uitand in mod miraculos cum in mesajul lui, anterior celui al meu, il pupa in bas pe...bas, spunand ca are imunitate !!!

hahahahahahahahahaha !!!  hahahahahahahahahaha !!!  hahahahahahahahahahaha !!!

Cat esti de...basist(prost) dar si tupeul obraznic de tip bascian te da de gol atunci cand tu, un prost(basist) faci pe altu'...prost !!!

hahahahahahahahahahaha !!!  hahahahahahahhahahahahaha !!!  hahahahahahahahahahahahahaha !!!

 

basistii sunt si putini si prosti !!!

 

basistu' s-a camuflat in antibasist, si atunci : Trebuie o petitie catre Academia Romana ptr. ca in viitorul DEX sa existe cuvantul "basist" si explicatia acestuia ! :)))

 


basistii sunt in moarte clinica, e timpul sa-i ajutam !  :)))



Musafir

#35865 Re: Basescu are bun simt

2014-01-24 16:22

#35857: Je - Basescu are bun simt

ARE ,PE DRACU IN EL DE ,,IAGO "'.!

Heil Hitler

#35866 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

2014-01-24 16:26

#35864: In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste... - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

Bine ma...idiotule...sa le sugi tu pula la toti...sa fiu eu basist cu haina antibasista...daca vrei ma si caca in chiloti sa va dau la toti sa mancati.....dar eu tot am sa ii injur pe toti...am sa ma lupt cu toti....ca sunt basisti...ca sunt voiculescieni...ca sunt pontisti...ca sunt crinieni...futu-le muma in cur...nu ma faci tu sa ii pup in cur sau nu stiu ce sa iti demonstrez tie.....suge-le tu pula...si sa ai tu ce haina vrei tu

Heil Hitler

#35867 "Trezirea"

2014-01-24 16:29

"TREZITI-VA" oameni buni. Nu vedeti ca toti politicienii nostri de dupa 89, hoti de tara, ne-au furat toata tara, au vandut tot, au inchis toate fabricile. Voi stiti ca si acum, cand noi vb aici, astia vand o parte din Transgaz, o parte din Transelectrica, vor sa vanda Oltchimu, vor sa vanda CFR. etc...Voi stiti ca pe noi si anul acesta, cu toate ca nu e zapada, ne costa 4000euro/km dezapezirea, cand in Finlanda e 1000euro.

Jumatate din forta de munca a plecat in strainatate sa spele la cur babele, sa le culeaga capsunile si portocalele. Am ajuns sclavii lumii. In loc sa stam in tara sa ne educam copiii, mergem afara si nu ii mai vedem cu anii...Ce tragedie....Fiindca aici totul a fost pus pe butuci.

Treziti-va. Nu intelegeti ca toti politicienii nostri, doar se rotesc la furat tara.

Degeaba doar dam jos pe unii, degeaba daca doar punem pe altii in loc.

Si de ce ei ne fura tara? Pentru ca nimeni nu ii deranjeaza. Ne-au dezbinat, impartindu- ne in iliescieni si anti-iliescieni, in basisti si anti-basisti. Si-au aservit Justitia. Ne-au redus la tacere, fiindu-ne frica sa vb si in familie. Ne injuram ca chiorii intre noi, in timp ce ei chefuiesc impreuna.

Oameni buni, hai sa ne unim, sa iesim in strada cu sutele de mii si sa le spunem politicienilor ce vrem noi si ce trebuie sa faca ei pentru tara, si sa nu ii lasam sa faca doar pentru ei. Ia sa vedeti ca nu or sa isi mai faca ei de cap, sa vanda tot, sa fure tot, daca o sa ne vada pe toti in strada.

"Treziti-va" o data. Nu intelegeti ca ei "chipurile" se cearta intre ei. De fapt ei astfel ne manipuleaza si ne tin dezbinati, impartiti. Nu intelegeti ca ei vor sa ne tina needucati, saraci si prosti, pentru a ne putea manipula (a ne prosti cu o galeata sa ii votam). Vor sa prosteasca si sa pacalasca lumea, spundu-le ca ei "dau" nu "iau" ca altii, si vezi Doamne ce buni sunt ei; ca ei dau nu stiu ce ajutoare sociale, ca va pacalesc dandu-va nu stiu ce sarmale si fasole. Nu domnilor, nu sunt deloc buni prin asta, ca nu dau nimic din banii lor, tot din banii vostri dau. Ei doar vor sa va pacaleasca si sa va castige simpatia si votul pe banii vostri. Ca sa va dau un exemplu: e ca si cand eu fortez pe unu sa imi dea 1000Ron ca altfel il bag la inchisoare ca nu se supune, dar vezi Doamne ce baiat bun sunt ca in buzunar bag doar 500Ron, de restul 500Ron il cinstesc cu o tuica si o sarma.

Politicienii vor fi buni, cand o sa vedem ca vor fi din ce in ce mai putini saraci, care nu se vor mai imbulzi pentru nu stiu ce pomana.

Nu intelegeti ca ne mint ca noi nu suntem in stare sa muncim ca italianu, ca spaniolu, si de aceea noi trebuie sa avem salarii mici. Alta minciuna de a lor e ca altii de afara ne conduc, astfel scuzandu-si ei furaciunile. Cei de afara nu ne pot fura fara complicitatea lor .I-ati vazut pe vreunul din ei protestand la portile fabricilor pentru a nu fi vandute sau taiate ca fier vechi. Din contra ei sunt disperati. Nu stiu ce sa mai gaseasca de vandut in tara asta, sa isi ea si ei un comision. Ar vinde-o si pe masa, daca ei ar castiga ceva din asta.

Politicienii si televiziunile aservite vor sa prosteasca populatia, cum ca vezi Doamne, doar Roibu ala de la Oltchim, sau Nicolaiciuc ala de la CFR, se fac vinovati pentru furaciunile din respectivele companii. Nu domnilor. Astia sunt doar niste maniorete lacome sa roada si ei un os. Ei de fapt sunt pusi acolo de o AGA (Consiliu director administrativ format din politruci si politicieni). De alde Nicolaiciuci sunt doar executanti ai hotiilor dispuse de aceasta AGA. Fara voia lor nici un ban nu intra sau nu iese din Companie. De accea nu va mirati ca Nicolaiciuc ala nu e gasit vinovat. Astfel de dosare sunt complicate rau. Daca s-ar dori sa se gaseasca vinovatii de hotii, nici nu puteti sa va imaginati cati politicieni ar trebui sa infunde puscariile. Nici nu va dati seama cate puscarii ar trebui sa construim pentru ei.

Trebuie sa ne unim si sa le explicam copiilor si oamenilor ca nu e bine ce fac politicienii nostri actuali.

Hai sa ne unim si sa iesim in strada sa le spunem noi politicienilor ce trebuie sa faca, nu sa isi faca ei smenurile. Ce o sa ne faca? Doar nu o sa ne omoare pe toti..

Cine e alaturi de noi, sa dea un copy paste la acest text "trezirea" si sa il distribuie pe cat mai multe cai posibile. Facebook sau alte retele sociale..grupuri...diverse site-uri...mail-uri...oriunde stiti
Va multumim, Va multumesc.

E singura noastra sansa.

Sper ca sistemul (politicieni+servicii+aparate represive+media/tv propagandistice) sa fie mai "ingenios", si sa nu mai riposteze ca in cazul "Eminescu", "Tutea", sau a mineriadelor.[]][]
In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#35868 Re: Re: basist = prost

2014-01-24 16:30

#35866: Heil Hitler - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

Inca nu ti-am raspuns la injuraturi, astept sa vad ce face administatorul sitului...captura de ecran este facuta ptr. a dovedi injuraturile tale...

Mai e mult pana-ti scoti buletinul ???

hahahahahahahahahahahaha !!!   hahahahahahahahahahaha !!!   hahahahahahahahahahahaha !!!

 

basistii sunt si putini si prosti !!!

 

basistu' s-a camuflat in antibasist, si atunci : Trebuie o petitie catre Academia Romana ptr. ca in viitorul DEX sa existe cuvantul "basist" si explicatia acestuia ! :)))

basistii n-au fost in stare in toate petitiile lor de pana acum sa adune...10.000 de semnaturi !


basistii sunt in moarte clinica, e timpul sa-i ajutam !  :)))


Heil Hitler

#35869 Re: Re: Re: basist = prost

2014-01-24 16:32

#35868: In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste... - Re: Re: basist = prost

asta era scopu tau?....diversionist sluga vanduta politicienilor....sa ma scoti din sarite si sa te injur....sugi pula

Heil Hitler

#35870 media apara sistemul corupt

2014-01-24 16:33

Domnilor si doamnelor, pentru a va demonstra inca o data ca toata media(ce se ocupa cu politica), nu este alaturi de noi, nu vor ca tara asta sa se insanatoseasca, sa prospere...nu imi publica mesajele unde cer sa ne unim si sa protestam pasnic contra sistemului (politicieni + servicii+ aparate represive+ media/tv propagandistice), unde cer redactarea unei petitii ce are ca scop priotizarea de urgenta a"educatiei copiilor"(macar ei sa aibe o sansa, generatia actuala fiind compromisa).
Altfel spus, ele zic asa: hai sa ne "chipurile" luptam politicianistic, dar trebuie sa aparam si sa aplicam celebra strategie de a conduce "divide et impera" a sistemului, pentru a putea fura si prosti lumea.[][[]][]
In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#35871 Re: Re: basist = prost

2014-01-24 16:42

#35869: Heil Hitler - Re: Re: Re: basist = prost

Stai linistit curva basista, sunt peste tine si la injuraturi...doar sa zica admi. ca-i voie, sa vezi ce-ai sa plangi !

hahahahahahahahaaha !!!   hahahahahahaahahahaha !!!   hahahahahahahahaahahaha !!!


basistii sunt si putini si prosti !!!

 

basistu' s-a camuflat in antibasist, si atunci : Trebuie o petitie catre Academia Romana ptr. ca in viitorul DEX sa existe cuvantul "basist" si explicatia acestuia ! :)))

 


basistii sunt in moarte clinica, e timpul sa-i ajutam !  :)))


Heil Hitler

#35872 Re: Re: Re: basist = prost

2014-01-24 16:45

#35871: In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste... - Re: Re: basist = prost

ete al draq ce esti tu....nu mai are voie omu sa ii injure pe politicieni si pe slugile lor...ca ma faci tu nu stiu cum....ce treaba ai tu cu mine ma? mergi si injura pe cine vrei tu

In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#35873 Re: Re: Re: Re: basist = prost

2014-01-24 16:49

#35872: Heil Hitler - Re: Re: Re: basist = prost

Minorii au voie sa consume alcool ???

Nuuuuu  !!! M-ai injurat pe mine, nu politicenii, revizuieste-ti mesajele, basistule !

Dar cred ca le stii deja, doar faci pe...ceea ce esti !

hahahahahahahahaha !!!  hahahahahahahahahaha !!!  hahahahahahahahahaha !!!

Cum se da liber la injuraturi de catre adm., cum te duci plangand la culcare analfabetule !


basistii sunt si putini si prosti !!!

 

basistu' s-a camuflat in antibasist, si atunci : Trebuie o petitie catre Academia Romana ptr. ca in viitorul DEX sa existe cuvantul "basist" si explicatia acestuia ! 

 


basistii sunt in moarte clinica, e timpul sa-i ajutam !


Heil Hitler

#35874 Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

2014-01-24 16:52

#35873: In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste... - Re: Re: Re: Re: basist = prost

pai cum sa nu te injur ma...cand scoti oamenii din sarite....tu te-ai luat de mine primu aiurea...ma faci basist cu haina antibasista...ce sunt ba prostiile astea?...m-am luat eu de tine ca esti antibasist cu haina basista? trezeste-te ba...

In urmatorul DEX: basist = prost, persoana ce nu gandeste...

#35875 Re: Re: basist = prost

2014-01-24 16:54

#35874: Heil Hitler - Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

Tic-tac-tic-tac-tic-tac ptr. toti basistii inclusiv pentru prostutii sub acoperire ce injura aici pe cei ce comenteaza !

 

basistii sunt si putini si prosti !!!

 

basistu' s-a camuflat in antibasist, si atunci : Trebuie o petitie catre Academia Romana ptr. ca in viitorul DEX sa existe cuvantul "basist" si explicatia acestuia ! :)))

 


basistii sunt in moarte clinica, e timpul sa-i ajutam !  :)))