Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia


Musafir

#21851 Re:

2014-01-17 23:47


Musafir

#21852

2014-01-17 23:48

mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!mihai gadea o sa beleasca belengheru'!!!!

Musafir

#21854

2014-01-17 23:48

Sa plece, dar sa raspunda pentru ce a facut, atat el cat si clica lui de care nu am mai auzit in ultima vreme.Va scrie un fost politist dat afara din politie pentru ca am avut curaj sa il facem "javra ordinara".Cu respect pentru tot ce initiati.Sunt alaturi de voi.

Musafir

#21855

2014-01-17 23:48

gadea o sa beleasca belengheru'!!!!
Marius Unguras

#21856 Pentru domnul Badea

2014-01-17 23:49

Bună ziua domnule Gîdea.
Încercasem mai demult să îi trimit domnului Mircea Badea un mesaj pe youtube,dar nu cred că la primit.
Îl postez pe acest site,ca să il transmiteţi:
''Bună Mircea
Să ştii că te urmăresc cu mult interes în fiecare seară.
Spuneai că nu poţi să-ţi cureţi dinţii cu aţă dentară,fiind prea apropiaţi.
Îţi recomand aparatul acesta:waterpik ultra water flosser.
Este excelent pentru curăţarea interdentară.
Şi îţi garantează că vei avea gingii mult mai sănătoase în 2 săptămâni.
Şi eu folosesc unul,având în trecut probleme cu gingiile,şi este excelent.
Şi simplu de utilizat,putându-i regla şi presiunea jetului.
Este adevărat că cel pentru piaţa americană merge la 110 volţi,dar îi iei un simplu transformator de 50 de waţi.''

Musafir

#21857

2014-01-17 23:49

la puscarie cu BASESU TRAIAN

Musafir

#21859 Re:

2014-01-17 23:50

#21794: - Ponta a facut doar lucruri bune , tu mai invata lb ramana ca politica nu-i de tine

 


Musafir

#21860

2014-01-17 23:50

Romani, va rog sa il dam jos chiar si cu o zi mai devreme de expirarea mandatului. Fiecare zi conteaza.

Musafir

#21861

2014-01-17 23:50

Toate comentariile sunt de prisos...Dupa felul mafiot de a conduce tara acest neom (demon)de mult trbuia sa plece, nu acasa ci si din Romania,undeva pe o insula pustie,unde sa nu mai poata face rau la nimeni!
priam

#21862 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

2014-01-17 23:50

#21848: Ghita si papagalul care a invatat sa repete cuvantul "basist" - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

la fel si basistii repeta:  antena3 si vioculescu . vorbe auzite de la basescu si labe tv.


Musafir

#21863

2014-01-17 23:51

Basescu si acolitii lui, nu recunosc faptul ca basescu a subordonat justitia. Iata un exemplu, printre multe altele, care demonstreaza in mod evident ca basescu influenteaza si domina justitia:
Prin OUG 1 / 2011 prin care au fost recalcuate pensiile militare, unui numar mare de pensionari militari, le-au fost diminuate pensiile. Deci deciziile initiale de pensionare, le-au fost anulate si li s-au emis alte decizii, in care cuantumurile erau miscorate (dupa un bun numar de ani de la pensionare !!!).
Marea majoritate a acestor pensionari, au dat in judecata casele sectoriale de pensii, cu argumentul evident de aplicare retroactiva a legii, aplicata, culmea, unui segment de populatie care si-a programat cheltuielile in perspectiva, si care nu mai are sansa de a incepe o noua viata.
A urmat un val impresionant de procese, au iesit pensionarii in strada, la mitinguri repetate la Universitate, Guvern, Parlament, apoi marsul de la guvern la Cotoceni, etc...
La toate acestea, stiind clar ca n-are dreptate, cu maximul tupeu care-l caracterizeaza, Basescu, dupa ce a declarat ca legea e constitutionala (ca asa i-a cerut el Curtii Constitutionale sa decida), s-a adresat instantelor de judecata, IN MOD PUBLIC (da, la TV), cerandu-le ca, INAINTE DE A JUDECA, EI SA VADA DACA SE GASESC BANI !!! Cu alte cuvinte, MAI JUDECATORILOR, TERMINATI CU DREPTATEA ACTULUI DE JUSTITIE; VOI MAI INTAI, INTERESATI-VA DACA MIN. FINANTELOR ARE BANI SA-I DESPAGUBEASCA PE NENOROCITII ASTIA SI DUP-AIA....
Fara comentarii !!! Iata cine n-a subordonat CC si instantele de judecata. Iata !!!
Domnior din TV, CAUTATI IN ARHIVE decaratia de mai sus; n-a trecut mult timp. Pentru ca in mod sigur o gasiti.

[[[ Trecem peste faptul ca, dupa aceasta OUG1/2011 de recalculare a pensiior in timpul vietii oamenior conform ALTEI legi de calcul, cu scopul evident de a cheltui mai putin buget, s-a intampat ceva uluitor !!! S-a intamplat ca CHELTUIALA BUGETARA PENTRU PENSII A DEVENIT MAI MARE !!! Repet, MAI MARE ! Pentru ca, chiar daca unor pensionari le-au fost taiate pensiie, altora le-au crescut.
Ce a rezultat de aici?
Au rezutat mizeriile cu are ne-am obisnuit:
1. Modul HAOTIC si DESPOTIC al guvernarii basescu-boc.
2. Lehamitea de a avea rabdarea de a face o simulare in prealabil. Daca ar fi stiut ce iese, precis n-ar mai fi dat OUG1/2011.
3. Dezbinare intre pensionarii militari. Daca la inceput toti erau uniti, ingroziti ca li se vor taia retroactiv pensiile, in final cei care au iesit "in castig", s-au delimitat ....

Dar, ... cum ziceam... sa trecem peste balbe - gafe de felul asta ... ca au fost atatea ...!!!
Sa constientizam doar cine este personajul care a subordonat cu adevarat justitia. ]]]
= = =


Musafir

#21865 Re:

2014-01-17 23:51

#21827: -

mizerabil basist sugeti singur curul stai just pe el nici nu trebuie sa te deplasezi, ordinar


Musafir

#21866

2014-01-17 23:51

VA MULTUMIM CA LUPTATI ALATURI DE NOI, A3, PENTRU A CADEA ACEST RECIM BASESCU, VREM SA FIM LIBERI, VREM SA FIM DEMNI CA SUNTEM ROMANI. CATRE CINE SE INDREAPTA ACEST DEMERS: AJUTATI NE SA SCAPAM DE ACEST INDIVID, DUSMAN. NU MAI VREM PRESIUNE, NU MAI VREM SA FIM CALCATI IN PICIOARE, VREM AER CURAT, VREM SA RESPIRAM LIBERTATE DEMOCRATICA.

Acest articol a fost șters de către administratorul acestui website (Arata detaliile)

2014-01-17 23:52



Musafir

#21868 Re: Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost

2014-01-17 23:52

#21818: Ghita este vaccinat - Re: Re: Re: Re: Re: basist = prost  

 

LASA-L PE PROST. ASTA II DADEA CU DEX-UL IN CONTINUARE IDIOTUL CREZAND CA VORBESTE CU MINE, DAR EU DE MULT NU L-AM MAI BAGAT IN SEAMA SI A INCEPUT SA „COMUNICE“ CU TINE CRETINOIDUL CREZAND CA VB CU MINE :))

Musafir

#21870 21839

2014-01-17 23:53

Ce retardat ala cu nr 21839 auzi la el k de ce la inchis pe nastase cu "n" ..:)) 21839 tu esti retardat mintal pai cum pula mea sa nu il inchida k ala sio batut joc dectara pe fata boschetarule care esti tu .nastase o furat de mai multe ori decat ti-ai facut tu laba.

Musafir

#21871

2014-01-17 23:53

Sa speram la zile cat mai bune pentru tineret.

Musafir

#21872

2014-01-17 23:54

Nu sunt nici postaci basist nici drona, iar in spatele semnaturii mele cred ca sunt milioane de romani plecati din Romania, in exil, surghiuniti de catre toate conducerile post revolutionare.
Ce discriminare poate fi mai mare decat sa fii fortzat datorita hotziilor acestor lichele de mafioti asa zisi "politicieni", sa-ti ramana in urma familia sechestrata in Romania, ca sa-ti fortzeze mana sa-ti cheltui tot in Romania banii, sa le dai tot lor produsul muncii tale, fara ca ei sa aibe vreo obligatie morala sau sociala fata de tine.
Baciu

#21873 Piei satana

2014-01-17 23:54

Acest demon (basescu) trebuia alungat din tara,undeva pe o insula pustie,sa nu mai poata face rau la nimeni!

Musafir

#21875

2014-01-17 23:55

Eu sunt: Si grasul si slabul, deci si pensionar si angajat,
Am fost bugetar, militar si intelectual, lucrator in domeniul privat,
M-ati lovit incontinuu...M-am ridicat!
Cat credeti ca mai am de rezistat?
Sunt bolnav cronic, deci si aici m-ati lovit, Politicienilor!!!
Insa nu ma dau batut...!
Nu puteti voi fura cat pot eu rezista!
Dar vorba lui Cosbuc: "Sa nu dea Dumnezeu cel Sfant,
Sa vrem noi sange nu -Pamant,
Hristosi sa fiti nu veti scapa nici in mormant!!!"