Abuzurile din Romania trec oceanul

Contactați autorul petiției

Topicul de discuție a fost creat automat pentru petiția Abuzurile din Romania trec oceanul

ATENTIE

#26 ATENTIE

2014-01-09 20:59

NU SEMNATI ACEASTA PETITIE. VEDETI CA EXISTA O ALTA PETITIE CU PESTE 26000 VOTURI.
ASTA PROBABIL ESTE UN FALS CREAT DE UN BASIST CA SA SE STRANGA SEMNATURILE AIUREA, PE ALTA PETITIE.

Musafir

#27

2014-01-09 20:59

ne-am saturat de acest regim basist.

Musafir

#28

2014-01-09 21:00

sustinem petitia

Musafir

#29

2014-01-09 21:00

As dori sa nu fie in van acest demers;sint sufocata de tot ce se intimpla in Romania.Am dubla cetatenie romano-americana.In perioada cit am locuit in SUA se spunea despre mine ca nu-mi iubesc tara ci ca sint bolnava de ROMANIA.Regret c-am prins la repatriere aceasta mizerie politica basista.
Cred c-am sa ma relochez in SUA.

Musafir

#30

2014-01-09 21:01

Sunt sideratca USL-ula mai lasat in grea suferinta, inca un an acest popor si asa nenorocit !!

Musafir

#31

2014-01-09 21:10

Jos regimul Basescu, la pușcărie cu acești indivizi corupți !

Musafir

#32

2014-01-09 21:15

Probabi la finele acestui an 2014,adica caderea lui Basescu se va sfirsi cu aadevarat perioada mascata a comunista de dupa ,,89''a Romanei.Insa asa cum in decembrie 89 comunismul nu a disparut si sa simtit chiar si acum dupa 23 de ani asa si aceasta perioda de 9 a lui Basescu va mai dura inca 9-12 ani,sau daca dumneavoastra stimate d-le presedinte Obama nu ne ve-ti lua in serios cu acest semnal,NICIODATA.Noi la inceput am zis ca a venit in sfirsit un presedinte pt ,,Romani'' dar nu a fost asa,ne-am inselat amarnic.S-AU PIERDUT 24 DE ANI DE GEABA,IN ROMANIA NU-I DEMOCRATIE,JJJAAAFFF TOTAL.Din 89 icoace toata lumea care au condus,a icercat sa construiasca democratia,economia de piata,cei drept toti au mai furat cite ceva cei de sus,dar noi cei care am incercat mici afaceri,am creat locuri de munca,numai noi stim cum am trait in toata aceasta perioada,insa ultimii 9 ani cei de la putere cu Basescu in frunte au intrecut orce inchipuire.Basescu a pus mina pe tot...!Justitie,servicii si sia construit o camarila.Aducetiva aminte de dele 7,5 mil de voturi,au fost adevarate.Dar atit dv(SUA)cit si UE ia-ti crezut pe BASISITI,iar noi poporul am fost ingenuncheat si in continuare suntem la fel.

Musafir

#33

2014-01-09 21:17

Jos Basescu!
Valentin Trifan

#34 Multiplic semnatura vezi 4809 & 5674 la cealalta petitie originala

2014-01-09 21:19

NU SEMNATI ACEASTA PETITIE. VEDETI CA EXISTA O ALTA PETITIE CU PESTE 26000 VOTURI.
ASTA PROBABIL ESTE UN FALS CREAT DE UN BASIST CA SA SE STRANGA SEMNATURILE AIUREA, PE ALTA PETITIE.


Musafir

#35

2014-01-09 21:29

ma bucur de initierea acestei actiuni, pentru ca am speranta revenirii la normalitate in tara noastra.
ATENTIE LA FALSURI

#37 ATENTIE LA FALSURI

2014-01-10 11:30

ATENTIE: Petitia Mihai Gadea & Adrian Ursu cu privire la denuntarea abuzurilor din Romania se afla aici:
http://www.petitieonline.com/abuzurile_din_romania_trec_oceanul

Nu mai semnati aiurea tot felul de petitii care n-au legatura cu demersul original al Antenei 3.
Sunt "niste unii" care au tot "clonat" aceasta petitie (mai mult sau mai putin) in ideea de a induce in eroare internautul (adica pe tine) sa-l determine sa semneze o alta petitie. In acel caz semnatura ta (da, a ta!) nu s-ar mai colecta pe petitia originala (Mihai Gadea & Adrian Ursu) ci pe una clonata, falsa, pe care initiatorii (probabil niste basisti) o vor arunca fix la cos impreuna cu semnatura si timpul tau (da, tot al tau!).

Concluzie: cascati ochii unde semnati, basistii joaca murdar asa cum si mananca, dorm, gandesc, lucreaza!
ATENTIE LA FALSURI

#38 ATENTIE LA FALSURI

2014-01-10 11:30

ATENTIE: Petitia Mihai Gadea & Adrian Ursu cu privire la denuntarea abuzurilor din Romania se afla aici:
http://www.petitieonline.com/abuzurile_din_romania_trec_oceanul

Nu mai semnati aiurea tot felul de petitii care n-au legatura cu demersul original al Antenei 3.
Sunt "niste unii" care au tot "clonat" aceasta petitie (mai mult sau mai putin) in ideea de a induce in eroare internautul (adica pe tine) sa-l determine sa semneze o alta petitie. In acel caz semnatura ta (da, a ta!) nu s-ar mai colecta pe petitia originala (Mihai Gadea & Adrian Ursu) ci pe una clonata, falsa, pe care initiatorii (probabil niste basisti) o vor arunca fix la cos impreuna cu semnatura si timpul tau (da, tot al tau!).

Concluzie: cascati ochii unde semnati, basistii joaca murdar asa cum si mananca, dorm, gandesc, lucreaza!
ATENTIE LA FALSURI

#39 ATENTIE LA FALSURI

2014-01-10 11:30

ATENTIE: Petitia Mihai Gadea & Adrian Ursu cu privire la denuntarea abuzurilor din Romania se afla aici:
http://www.petitieonline.com/abuzurile_din_romania_trec_oceanul

Nu mai semnati aiurea tot felul de petitii care n-au legatura cu demersul original al Antenei 3.
Sunt "niste unii" care au tot "clonat" aceasta petitie (mai mult sau mai putin) in ideea de a induce in eroare internautul (adica pe tine) sa-l determine sa semneze o alta petitie. In acel caz semnatura ta (da, a ta!) nu s-ar mai colecta pe petitia originala (Mihai Gadea & Adrian Ursu) ci pe una clonata, falsa, pe care initiatorii (probabil niste basisti) o vor arunca fix la cos impreuna cu semnatura si timpul tau (da, tot al tau!).

Concluzie: cascati ochii unde semnati, basistii joaca murdar asa cum si mananca, dorm, gandesc, lucreaza!
ATENTIE LA FALSURI

#40 ATENTIE LA FALSURI

2014-01-10 11:30

ATENTIE: Petitia Mihai Gadea & Adrian Ursu cu privire la denuntarea abuzurilor din Romania se afla aici:
http://www.petitieonline.com/abuzurile_din_romania_trec_oceanul

Nu mai semnati aiurea tot felul de petitii care n-au legatura cu demersul original al Antenei 3.
Sunt "niste unii" care au tot "clonat" aceasta petitie (mai mult sau mai putin) in ideea de a induce in eroare internautul (adica pe tine) sa-l determine sa semneze o alta petitie. In acel caz semnatura ta (da, a ta!) nu s-ar mai colecta pe petitia originala (Mihai Gadea & Adrian Ursu) ci pe una clonata, falsa, pe care initiatorii (probabil niste basisti) o vor arunca fix la cos impreuna cu semnatura si timpul tau (da, tot al tau!).

Concluzie: cascati ochii unde semnati, basistii joaca murdar asa cum si mananca, dorm, gandesc, lucreaza!
cetatean (informat)

#41 Re: ATENTIE LA FALSURI

2014-01-10 13:09

#40: ATENTIE LA FALSURI - ATENTIE LA FALSURI

Se pare ca au renuntat sau, cel putin, nu au avut succes...

Dar "modul de lucru" arata cam ce caracter au sau pe unde lucreaza/opereaza,  nu ?

Stefan VINTILA

#42 Re:

2014-01-10 21:25

#2: - Atentie! Daca esti pro Antena 3 si principiile propovaduite, atunci semneaza si petitia corecta!!!

 

#1: -

#43 Re:

2014-01-10 23:22

#1: -

Iar umblati cu fofarlica? Doamneeeeee, numai roman sa nu fii...


Musafir

#44

2014-01-13 16:46

Sa-i judecam pentru ce ne-au făcut, fără mila !

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2014-01-13 21:14